Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Neuvěřitelnou bitvu o cenou trofej svedlo 36 závodníků a dva náhradníci na svítkovském ovále v Pardubicích. Již 68. ročník Zlaté přilby města Pardubic připravil, díky “natřískané” listině, parádní podívanou. Na poslední chvíli se odhlásil Antonio Lindbäck, za kterého s číslem 25 nastoupil Viktor Trofimov.

Většina lidí je již z dovolených zpátky ve svých domovech a pro děti začíná příprava do školy. Prázdniny utekly jako voda a školní rok se nezadržitelně blíží. Ale výletům ještě neodzvonilo. Slunečné dny přímo vybízejí k návštěvám některých měst a akcí. Pražský zpravodaj si Vás dovoluje pozvat na 53. ročník Zlaté přilby SNP je plánován již na tuto neděli (28.8.2016).

Prodloužený plochodrážní víkend v Pardubicích sliboval napínavé závody, ať se jednalo o Zlatou stuhu, Finále Mistrovství světa juniorů do 21 let či o nejnavštěvovanější závody v ČR – Zlatou přilbu.

Nemusíte se zajímat o sport  či konkrétně o plochou dráhu, ale jistě ani Vás neminul název závodu Zlatá přilba města Pardubic. Každoročně se největší plochodrážní elita “pere” o krásnou trofej, kterou je, jak už název napovídá, Zlatá přilba.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com