Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

[vc_row][vc_column width="1/3"][vc_column_text] „Země živitelka je jednou z nejdůležitějších akcí, která propaguje dobrou práci českých a moravských zemědělců a potravinářů a seznamuje s ní i veřejnost. Výstava také ukazuje, jak

Třetí den návštěvy Středočeského kraje zahájil prezident Miloš Zeman v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi. Prezidenta v jednom z nejstarších středočeských měst přivítal starosta Vlastimil Picek.

Druhý den své návštěvy ve Středočeském kraji zahájil prezident České republiky Miloš Zeman, kterého na cestě doprovází středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD), v Milovicích na Nymbursku.

Před budovou městského úřadu prezidenta a hejtmana přivítal starosta Milovic Milan Pour (ANO 2011). V Milovicích se prezident nejprve setkal se zastupiteli města. „Chceme panu prezidentovi ukázat nejmladší a zároveň nejdynamičtěji se rozvíjející město ve středních Čechách.

Třídenní návštěvu Středočeského kraje zahájil v úterý 28. dubna 2015 prezident České republiky Miloš Zeman s chotí Ivanou. Před budovou středočeského krajského úřadu ve Zborovské ulici v Praze na Smíchově prezidentský pár krátce po desáté hodině přivítali hejtman Středočeského kraje Miloš Petera s manželkou Evou.