Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

V sobotu se na Markétě jel Prague Open, který sliboval velkou podívanou. Lídrem závodu byl Václav Milík, který však ve finále chyboval a tak si vítězství vybojoval Josef Franc.

Slavnostní nástup jezdců začal v pochmurném počasí, déšť ho však nepřekazil a tak nebránilo nic tomu, aby byl odstartován 48. ročník Memoriálu Luboše Tomíčka. Jenže déšť si své účinkování v závodě vybral na později. Po třech odjetých sériích nastala patnácti minutová pauza pro neviditelnost na dráze. Nakonec déšť vyhrál nad závodem 1:0, Memoriál se musel předčasně ukončit a vítězem se stal Peter Ljung s bodovým ziskem devíti bodů.

Na stadionu v libereckých Pavlovicích se v sobotu sešlo téměř 1500 fanoušků ploché dráhy, kteří toužili po závodě, který měl velmi nabitou listinu.

Počasí si s letošní zimou pohrává, chvíli se zdá, že bude pravá bílá zima, další dny to vypadá spíše na jaro. V České republice proběhly závody ledové ploché dráhy pouze v Chrastné a v Holicích a to mistrák ČR. V Berlíně se o víkendu závodilo v nejvyšší soutěži – Mistrovství světa!

V úterý 23.6. se na pražském stadioně Markéta konala česká extraliga, přesunutá z dřívějšího termínu. Počasí nebylo příznivé, ale jakoby si ho vedení Markéty dokázalo nějak zaplatit, všude pršelo, jen nad Markétou svítilo sluníčko a dokonce se objevila i duha. Předpověď na následující hodiny však nebyla příznivá a tak se diváci museli obejít bez nástupu.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com