Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Autorský projekt Tanečních kurzů Martina Šimka & Terezy Řípové byl odstartován v roce 2016 v Městském divadle Mladá Boleslav, kde proběhl první ročník projektu Roztančené divadlo aneb když herci tančí.

Jen málo lidí preferuje brzké vstávání v sobotní den. Překonání se v sobotu 14.1.2017 však stálo za to. Sály ve sportovním centru UK Praha byly opět naplněné pozitivními lidmi, kteří si přišli zacvičit a pobavit se.

Již po dvanácté se uskuteční sportovní sobota s CK Capro s názvem Capro Team Show. Každoročně na akci vystoupí kvalitní lektoři, kteří se účastníkům postarají o zábavu. Na své si přijdou vyznavači jógy, tanečních stylů Zumba, latino dance či Aerobik. Chybět nebude ani tombola o velmi zajímavé ceny.

Už od rána byl problém kolem haly (Sportovní centrum UK Praha) zaparkovat, jelikož se od brzkých hodin sjížděli cvičenci a cvičenkyně na první lekce, které CK Capro na Capro Team Show připravilo. Ač se jednalo o pražskou akci, na tuto show dorazila i spousta lidí z různých koutů republiky.

Již několik let se pořádá společností Capro cvičební den s názvem Capro team show. Letošní ročník je plánován na 16. 1. 2016 a je již 11. v pořadí. Strach o nudu je zažehnán při pohledu na bohatý program.

V noci ze soboty na neděli vyprodaný klub SaSaZu uctíval českého rapera Ektora. Ektor, vlastním jménem Marko Elefteriadis, právě v tu dobu pobíhal na podiu.