Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Je pátek, zaslouženě se po pracovním týdnu blíží dvoudenní odpočinek. Závěr tohoto týdne bude horký, až tropický, snad pozdrav samotného léta, takové loučení s prázdninami. U loučení zůstaneme, ve

Tentokrát si zástupci Kroměřížské výzvy do Galerie Lucerna pozvali nejen své věrné fanoušky, ale i kritiky, nikoli však kritiky cíle, o který „kroměřížanům“ jde, ten všichni označovali za

Prezident ČR Miloš Zeman (na snímku) si prohlédl Síň slávy českého hokeje. Při návštěvě dostal šálu a dres reprezentace a zapsal se do pamětní knihy. Poté si s přítomnými připil pivem na úspěch českého mužstva na MS a zapsal se do pamětní knihy.

Třetí den návštěvy Středočeského kraje zahájil prezident Miloš Zeman v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi. Prezidenta v jednom z nejstarších středočeských měst přivítal starosta Vlastimil Picek.

Z Milovic se prezident Miloš Zeman a hejtman Miloš Petera (ČSSD) s doprovodem vydali na exkurzi po dobrovickém cukrovaru. Po areálu cukrovaru je provezl nízkopodlažní autobus a s provozem firmy je seznámil předseda představentstva Tereos TTD, a.s. Oldřich Reinbergr.

Druhý den své návštěvy ve Středočeském kraji zahájil prezident České republiky Miloš Zeman, kterého na cestě doprovází středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD), v Milovicích na Nymbursku.

Před budovou městského úřadu prezidenta a hejtmana přivítal starosta Milovic Milan Pour (ANO 2011). V Milovicích se prezident nejprve setkal se zastupiteli města. „Chceme panu prezidentovi ukázat nejmladší a zároveň nejdynamičtěji se rozvíjející město ve středních Čechách.

Třídenní návštěvu Středočeského kraje zahájil v úterý 28. dubna 2015 prezident České republiky Miloš Zeman s chotí Ivanou. Před budovou středočeského krajského úřadu ve Zborovské ulici v Praze na Smíchově prezidentský pár krátce po desáté hodině přivítali hejtman Středočeského kraje Miloš Petera s manželkou Evou.