Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Kanadský fotograf Kenn Mayfield Vás srdečně zve na výstavu infračervených fotografií z Prahy “Invisible Light”

Pozvánka na čínskou výstavu Melody of Land do online vydání Pražského zpravodaje.

Vernisáž se konala v pondělí 9.10.2017 od 18.00.

Jsme pyšní na to, že můžeme ukázat to nejvzácnější ze svých sbírek, proto naše výstava láká návštěvníky všech generací a to nejen z České republiky, ale i z ostatních států celé Evropy. Svět mořských lastur i ostatních mořských přírodnin je fascinující pro každého, kdo má rád přírodu.

Zbývají pouze tři dny do velkolepé události! Ve čtvrtek (10. listopadu) navštíví Prahu italský spisovatel Luca di Fulvio, kde v rámci autogramiády představí svůj nový bestseller Dítě, které

Nemáte žádné plány na víkend a přesto by jste rádi někam vyrazili? Pak pro Vás máme tip!

10. února 2016 otevře své brány velkolepá expozice světové výstavy Titanic v areálu PVA Letňany na Praze 9, nedaleko od stanice metra Letňany.

Dlouhé zimní večery se již blíží a počasí vede spíš pod peřinu než za zábavou, nicméně ani ta se nesmí zanedbávat. A proč nezajít zrovna do Paláce Akropolis?

Bude letos na nejvyšším stupni vítězů český jezdec? V pondělí, den po Zlaté přilbě konané v Pardubicích, se na pražské Markétě uskuteční již 47. ročník Memoriálu Luboše Tomíčka.

Daniela Landu zná téměř každý. Ať už jako bouřliváka z kapely Orlík, blázna s kohoutem v ruce, jezdce rallye, bojovníka v ringu či jako jednoho z nejznámějších zpěváků v České republice. Jako jeden z mála českých interpretů dokáže vyprodat arény, fanoušky má na každém kroku a není člověk, který by od něj neznal alespoň jednu píseň.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com