Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Už v úterý 20. března startuje na Primě seriál Policajti z centra. V hlavních rolích tří detektivů se představí známí herci z primáckých seriálů Filip Blažek, Roman Zach a David Matásek. Seriál

Včera večer prováděli strážníci z Hlídkového útvaru kontrolní činnost v Čelakovského sadech, kde si všimli mladého muže, jak chce ve křoví vykonat velkou potřebu.

Ve středu odpoledne bylo strážníkům z Prahy 13 telefonicky oznámeno, že v ulici Makovského se v uzamčeném vozidle nachází šestiměsíční dítě. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka, která po příjezdu kontaktovala oznamovatele. Těmi byli rodiče dítěte. Rodiče strážníkům uvedli, že si v automobilu nechali i klíče od vozidla a tak se k dítěti nemohou dostat.

Záchrana dítěte

Pražskou městskou policii navštívil předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula. Dnes dopoledne proběhlo na půdě ředitelství městské policie v Praze jednání ředitele Eduarda Šustera s předsedou největší odborové centrály Josefem Středulou.

Nábor nových strážníků

Nové služební vozidlo pro odvoz opilých osob má zajistit lepší bezpečnost a komfort nejen pro přepravované pro osoby, ale i pro strážníky a policisty.

Vozidlo má pohon na všechna čtyři kola, je vybaveno zvláštním výstražným a zvukovým zařízením se světlem modré barvy a je celé v barvách Městské policie Praha.

První případ zaznamenala motohlídka z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 12 ve čtvrtek odpoledne.
Když strážník na benzinové stanici ve Lhotecké ulici tankoval palivo do služebního motocyklu přistoupil k němu kolemjdoucí muž s tím, že řidič vozidla, které právě vjelo do myčky, je zjevně pod vlivem alkoholu. Strážník na místo přivolal další hlídku. Po dokončení mycího cyklu podezřelý řidič vyjel z myčky a pokračoval do ulice Hasova. Tam ho pro podezření ze spáchání protiprávního jednání strážníci zastavili.

Včera odpoledne bylo oznámeno na linku tísňového volání „156″, že na autobusové zastávce Hrazanská napadl agresivní cestující řidiče autobusu. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka strážníků z Prahy 12, kteří byli na místě za necelé čtyři minuty. Zde kontaktovali napadeného řidiče, který jim sdělil přesný popis pachatele, který již z místa uprchl.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com