Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Autorský projekt Tanečních kurzů Martina Šimka & Terezy Řípové byl odstartován v roce 2016 v Městském divadle Mladá Boleslav, kde proběhl první ročník projektu Roztančené divadlo aneb když herci tančí.

S cílem zpříjemnit dětem pobyt ve zdravotnických zařízeních vydává Chantal Poullain se svým týmem již devět let úspěšný kalendář Proměny, který všem každý rok vyrazí dech. Jeho hlavními aktéry jsou vždy čeští umělci. Na fotkách byste je však povětšinou marně hledali. Pro kalendář je totiž typické, jak je z jeho názvu patrné, že se jedná o jejich proměny. A ty bývají opravdu hodně vydařené! Letošní rok byl věnovaný hvězdám hudebního nebe a úspěšné dokončení kalendáře se samozřejmě jako vždy muselo oslavit jeho křtem.

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="24918" img_size="large"][vc_empty_space][vc_single_image image="24919" img_size="large"][vc_empty_space][vc_single_image image="24921" img_size="large"][vc_empty_space][vc_single_image image="24915" img_size="large"][vc_empty_space][vc_single_image image="24917" img_size="large"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Muzikál Iago je v plném proudu příprav i pro kostýmového výtvarníka Romana Šolce, který obléká mužské herecké