Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

V sobotu se na Markétě jel Prague Open, který sliboval velkou podívanou. Lídrem závodu byl Václav Milík, který však ve finále chyboval a tak si vítězství vybojoval Josef Franc.

V sobotu 30.7. se v Čerčanech, nedaleko od Prahy, konal již 11. ročník Pilníkova pozdního odpoledne. Akce se opět vyvedla na jedničku, nezkazilo ji ani počasí. Ač v neděli ve většině míst České republiky pršelo, sobotní odpoledne v Čerčanech se zdálo jakoby objednané. Celé odpoledne návštěvníky hřálo slunce a ochlazení ve formě piva přišlo nejednomu návštěvníkovi vhod.

Středeční závod v Pardubicích přilákal do ochozů poměrně velké množství lidí. Další závod extraligy družstev ukázal, že plochá dráha není jen jízda dokola.

Rossi měl skvěle našlápnuto na vítězství v domácím závodě, které se jelo v italském Autodromo del Mugello. Vyhrál klasifikaci a tak se mohl postavit na pole position. Vedle něho se postavil na start ještě Viñales a také Iannone. Naopak Marquez a Lorenzo startovali až z druhé řady spolu s Aleixem Espargarem.

V sobotu se uskutečnil již druhý závod letošní sezóny ploché dráhy, tentokrát s názvem Prague Open. Favoritem na vítěze byl Václav Milík, který se mohl cítit ohrožen Matějem Kůsem. Závod byl však plný zvratů a na nejvyšším stupni vítězů se neusadil Milík ani Kůs, ale Josef Franc.

Letošním lákadlem pro motorkáře byly tradičně dvě výstavy motocyklů – v Holešovicích MOTOCYKL 2016, v Brně MOTOSALON. Spousta nadšenců do těchto strojů volili volbu Motosalonu v Brně, my navštívili výstavu v Holešovicích.

Tradice, rychlá kola, silné stroje, adrenalin a krásné dívky. Na to vše se můžete přijít podívat již od 3. – 6. 3. 2016 na výstaviště v pražských Holešovicích. Zde se tradičně koná již 20. ročník veletrhu Motocykl. Čeká na vás mnoho novinek ze světa motocyklů, zábavy v podobě soutěží, autogramiád či kaskadérských vystoupení.

Na výstavišti v pražských Holešovicích se koná 3. – 6. 3. 2016 již 20. ročník veletrhu Motocykl a vy se můžete těšit na silné stroje, krásné dívky a mnoho zábavy v podobě soutěží či doprovodných programů. Rezervujte si termín v diáři a přijďte se podívat na tradiční motoristickou akci s neopakovatelnou atmosférou!

Výstava motorek

Od čtvrtka do neděle (5.-8.3.2015) se konaly dvě akce výhradně pro milovníky motocyklů. První akce byl MOTOSALON v Letňanech a druhou akcí byl veletrh MOTOCYKL 2015 v Holešovicích. Navštívili jsme obě výstavy!