Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Nedělní závod MS jezdců do 21 let se konal v dalekém polském městě Gdańsk. Slánský jezdec vstupoval do závodu na 11. místě po závodech v King’s Lynn a Pardubicích. Nejvýše sahal Max Fricke, na záda mu dýchal i Robert Lambert a Krystian Pieszczek.

Mistrovství světa v hokeji se pro fanoušky vyvíjelo velmi dobře. V základní skupině neprohráli ani jeden zápas, soupeře “drtili” neskutečnými výkony (např. výkon 7:0 s Nory). Stačila jedna prohra a sen o medaili pro Českou republiku se rozplynul.

23. 2. 2016, Praha – Celkem šest závodů čítá letošní MAXXIS FIM SuperEnduro Mistrovství světa 2015/2016 a Praha se stane v sobotu 12. března dějištěm pátého a tedy předposledního dílu. Po polské Lodži a německé Riese se závodníci přesunuli na třetí závod do Brazílie (Pinamar) a na čtvrtý putovali dál do Argentiny (Belo Horizonte).

V neděli jsme měli možnost sledovat přímý přenos MotoGP z Valencie o kterém jsme Vás informovali. Závod byl napínavý už jen tím, že šanci na titul mistra světa měli dva jezdci – Jorge Lorenzo a Valentino Rossi.

Včerejší závod v polském Rybniku byl tentokrát zajímavější i pro české fanoušky. Jedním z jezdců, kteří se prali o postup do mistrovství světa byl i pardubický plochodrážník Václav Milík. Startovní listina měla pro tento závod slibovat velké boje. Objevila se tam známá jména jako Antonio Lindbäck, Fredrik Lindgren, bratři Pawlicki, Chris Harris, Leon Madsen, Bartosz Zmarzlik aj.

Mariánské lázně, město kam dodnes jezdí lidé z Čech i zahraničí na lázeňské procedury i na dovolenou. Mariánky však nejsou známé jen díky svým pramenům, ale i dlouhodrážním

Do včerejška se mohl pražským hattrickem pyšnit pouze Australan Jason Crump. Crumpův rekord však ve včerejším závodě vyrovnal britský jezdec Tai Wofiinden!

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com