Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Sobotní závod ploché dráhy v Güstrowě se snažilo přerušit počasí, ale organizátoři udělali vše proto, aby se závod Mistrovství Evropy dojel. V Speedway Euro Championship (SEC) jezdí i pardubický borec Václav Milík, který dostal divokou kartu. Do Race off v úvodním závodě SEC sice nepostoupil, kvůli ztrátě jednoho bodu, ale nechal za sebou takové závodníky, jakými jsou Nicki Pedersen, Leon Madsen či Hans Andersen.

Na stadionu v libereckých Pavlovicích se v sobotu sešlo téměř 1500 fanoušků ploché dráhy, kteří toužili po závodě, který měl velmi nabitou listinu.

V sobotu 14. května se v Liberci uskuteční semifinále mistrovství Evropy jednotlivců. O tom, že závod bude stát za to, vypovídá i skvěle “našláplá” listina.

V sobotu se v německém Landshutu konalo další kolo mistrovství Evropy v ploché dráze. Již několik let se organizátoři Speedway European Championship snaží zatraktivnit závody a velmi se jim to daří. V závodech tak můžeme zahlédnout jména jako Nicki Pedersen, Tomasz Gollob, Peter Kildemand, Emil Sayfutdinov, Martin Vaculík a letos i Václav Milík. Václav se již v prvním kole uvedl velmi slušně, když z polské Toruně odjížděl se 7 body. Ani v sobotu si rozhodně ostudu neutrhl.

Václav Milík stále dokazuje, že je ve skvělé formě a to nejen u svého polského ligového týmu Betard Sparta Wrocław, ale i na mistrovství Evropy.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com