Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Třetí den návštěvy Středočeského kraje zahájil prezident Miloš Zeman v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi. Prezidenta v jednom z nejstarších středočeských měst přivítal starosta Vlastimil Picek.

Druhý den své návštěvy ve Středočeském kraji zahájil prezident České republiky Miloš Zeman, kterého na cestě doprovází středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD), v Milovicích na Nymbursku.

Před budovou městského úřadu prezidenta a hejtmana přivítal starosta Milovic Milan Pour (ANO 2011). V Milovicích se prezident nejprve setkal se zastupiteli města. „Chceme panu prezidentovi ukázat nejmladší a zároveň nejdynamičtěji se rozvíjející město ve středních Čechách.

Třídenní návštěvu Středočeského kraje zahájil v úterý 28. dubna 2015 prezident České republiky Miloš Zeman s chotí Ivanou. Před budovou středočeského krajského úřadu ve Zborovské ulici v Praze na Smíchově prezidentský pár krátce po desáté hodině přivítali hejtman Středočeského kraje Miloš Petera s manželkou Evou.

Středočeský hejtman Miloš Petera: Chceme zabránit prodeji státních lesů

Středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD) předložil jménem Zastupitelstva Středočeského kraje (ZSK) Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR novelu zákona o lesích, která upravuje vlastnická práva státu. Účelem návrhu je zabezpečit lesy ve vlastnictví státu před dalšími nežádoucími privatizacemi s výjimkou oprávněných restitucí, které ještě nebyly vypořádány.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com