Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Osmý kanál Prima KRIMI úspěšně odstartoval na Velikonoční pondělí. Premiéru mezinárodně oceňovaného thrilleru Dívka ve vlaku si nenechalo ujít 178 000 diváků v CS 15+ (share 4,26 %). V nejsledovanějším momentě (ve

  Další případ řidičky pod vlivem alkoholu zaznamenali v neděli v noci strážníci pražské městské policie. Případ dále šetří Policie ČR. V neděli krátce před jednou hodinou ráno prováděli strážníci

Od včerejšího dne má útulek pražské městské policie v Dolních Měcholupech dva nové obyvatele, a to gekona a pískomila.

Včera večer prováděli strážníci z Hlídkového útvaru kontrolní činnost v Čelakovského sadech, kde si všimli mladého muže, jak chce ve křoví vykonat velkou potřebu.

 

Včera dopoledne bylo strážníkům z Prahy 7 oznámeno, že v ulici Havanská se plazí po chodníku had. Na místo okamžitě vyjela hlídka strážníků, která po příjezdu spatřila asi 130 cm dlouhého hada.

Nové služební vozidlo pro odvoz opilých osob má zajistit lepší bezpečnost a komfort nejen pro přepravované pro osoby, ale i pro strážníky a policisty.

Vozidlo má pohon na všechna čtyři kola, je vybaveno zvláštním výstražným a zvukovým zařízením se světlem modré barvy a je celé v barvách Městské policie Praha.

První případ zaznamenala motohlídka z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 12 ve čtvrtek odpoledne.
Když strážník na benzinové stanici ve Lhotecké ulici tankoval palivo do služebního motocyklu přistoupil k němu kolemjdoucí muž s tím, že řidič vozidla, které právě vjelo do myčky, je zjevně pod vlivem alkoholu. Strážník na místo přivolal další hlídku. Po dokončení mycího cyklu podezřelý řidič vyjel z myčky a pokračoval do ulice Hasova. Tam ho pro podezření ze spáchání protiprávního jednání strážníci zastavili.

Včera odpoledne bylo oznámeno na linku tísňového volání „156″, že na autobusové zastávce Hrazanská napadl agresivní cestující řidiče autobusu. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka strážníků z Prahy 12, kteří byli na místě za necelé čtyři minuty. Zde kontaktovali napadeného řidiče, který jim sdělil přesný popis pachatele, který již z místa uprchl.

Včera večer při běžné hlídkové činnosti si povšimla hlídka strážníků z Útvaru psovodů muže, který ležel na chodníku v ulici Soběslavská. Strážníci přistoupili k muži a zjistili, že se třese a leží v tratolišti krve, která mu vytéká z úst. Svědci události strážníkům uvedli, že muž popíjel alkohol a při chůzi upadl na zem.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com