Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Rossi měl skvěle našlápnuto na vítězství v domácím závodě, které se jelo v italském Autodromo del Mugello. Vyhrál klasifikaci a tak se mohl postavit na pole position. Vedle něho se postavil na start ještě Viñales a také Iannone. Naopak Marquez a Lorenzo startovali až z druhé řady spolu s Aleixem Espargarem.

Závod v Le Mans vyhrál Jorge Lorenzo. Druhý byl Valentino Rossi a na nejnižší stupínek vítězů si stoupl Maverick Viñales.

Nedělní závod MotoGP ve Španělsku sledovalo velké množství diváků. Valentino Rossi si v kvalifikaci vyjel Pole position, v první řadě stál s Lorenzem a Marquézem. V druhé řadě byli Andrea Dovizioso, Maverick Vinales a Aleix Espargaro.

V neděli se konal další závod Moto3, Moto2 a nejsledovanější MotoGP. Tentokrát se jednalo o velkou cenu Ameriky, trať byla v texaském městě Austin. Tentokrát byly v závodě královské třídy překvapivé snad jen pády.

V neděli jsme měli možnost sledovat přímý přenos MotoGP z Valencie o kterém jsme Vás informovali. Závod byl napínavý už jen tím, že šanci na titul mistra světa měli dva jezdci – Jorge Lorenzo a Valentino Rossi.

Již známe mistra světa ve Formuli 1, kde zvítězil Lewis Hamilton a obhájil tak titul mistra světa vozů formule 1. V ploché dráze předčasně, před závěrečným závodem v Austrálii slavil i Tai Woffinden. V rallye je mistrem Sébastien Ogier, který také letos zvládl díky tomuto titulu hattrick. Ovládl totiž ročník 2013,2014 i ročník letošní.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com