Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Tým AK Markéta neměl na čtvrtečním závodě v Pardubicích lehkou pozici. Stále jsou zraněný tři jezdci (Matěj Kůs, Zdeněk Holub, Michal Škurla) a tak nezbývalo než povolat posilu ze zahraničí. Tentokrát to byl polský jezdec Sebastian Ulamek, který, jak se později ukázalo, pražský tým bodově velmi podpořil.

Středeční závod v Pardubicích přilákal do ochozů poměrně velké množství lidí. Další závod extraligy družstev ukázal, že plochá dráha není jen jízda dokola.

Na pražské Markétě se v úterý odjel již druhý závod extraligy družstev na ploché dráze. Ač počasí nebylo nejpřívětivější, dešti se naštěstí nepodařilo zkazit závod.

Plochodrážní sezóna je po letní pauze opět v plném proudu a nechybí ani nejvyšší česká ligová soutěž – extraliga. V ní svůj výkon letos předvádí 4 družstva – Mšeno, Slaný, Pardubice a Praha. Ač má pražský klub kvalitní jezdce, ještě se jim nepodařilo porazit ty nejsilnější – ZP Pardubice. Ti si mohou zapsat pět výher z pěti závodů.

V úterý 23.6. se na pražském stadioně Markéta konala česká extraliga, přesunutá z dřívějšího termínu. Počasí nebylo příznivé, ale jakoby si ho vedení Markéty dokázalo nějak zaplatit, všude pršelo, jen nad Markétou svítilo sluníčko a dokonce se objevila i duha. Předpověď na následující hodiny však nebyla příznivá a tak se diváci museli obejít bez nástupu.