Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Místostarostka Prahy 3 pro dopravu Lucie Vítkovská kritizuje postup pražského magistrátu a TSK při rekonstrukci Husitské ulice na Praze 3. „Od počátku jsme vedení Prahy i TSK upozorňovali,

Srpnová zkouška „Obkročného autobusu” někdy uváděn jako „Rozkročený autobus“, který dokáže jezdit nad zácpami, neušla velké pozornosti médií na celém světě. Tento nápad totiž přišel už před několika

Dočasná změna trasy a zastávek pro linku číslo 168 Z důvodu pokládky nového povrchu v ulici Petržílkově dochází od středy 6. dubna 2016 (od zahájení denního provozu) do pátku

Pětice mladíků ničila vybavení autobusu. Strážníci je zadrželi a předali policistům.

V pátek večer bylo dispečerem dopravního podniku telefonicky oznámeno na tísňovou linku 156, že nějací mladíci poškozují vybavení autobusu MHD linky 197.

Poničené vybavení autobusu

Jsou navržené pouze v jediném exempláři speciálně pro hlavní město a vymysleli je a vyrobili čeští vědci.

Systém dopravy v Praze

Jste zvyklí na spoje u pražské MHD? Vše se změní od 1. července příštího roku, metra se to však netýká. Hlavní změnou bude tramvajová síť na kterou ve větším množství navazuje autobusová doprava, která se změnou té tramvajové taktéž bude měnit.

Změny tramvajových linek

Z důvodu opravy staniční pohyblivé plošiny mezi nástupištěm a vestibulem dochází od pondělí 14. září 2015 do odvolání (předpoklad 18. září 2015) k dočasnému omezení přístupu imobilních osob na a z nástupiště ve stanici metra A Strašnická.

Přeprava v Praze

Z důvodu opravy ulice V Hodkovičkách dochází od soboty 11. července 2015 (od zahájení denního provozu) do neděle 2. srpna 2015 (do ukončení denního provozu) k dočasnému opatření pro autobusovou linku číslo 106.

Újezd – Malostranská: krátkodobé přerušení provozu tramvají

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází od pátku 13. února 2015 (od 20.00 hodin) do neděle 15. února 2015 (do 17.30 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Újezd – Malostranská.