Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Již minulý týden proletěla Českem informace o zástavě srdce Věry Špinarové během koncertu v Čáslavi. Díky přítomnosti lékařky v sále a rychlému zásahu záchranářů jí byla okamžitě poskytnuta první pomoc a byla převezena do pražské nemocnice Motol. O svůj život bojovala statečně, ale marně. V neděli 26.3.2017 odešla do hudebního nebe.

Sobotní závod v polské Toruni, kterému přihlíželo bezmála 9000 fanoušků, otevřel novou plochodrážní sezónu. V závodě Speedway Best Pairs se představilo 7 týmů (City Team, Fogo Power, Monster Energy Speedway Team, Trans MF Pro Race Team, EKO-DIR Speedway Team, Nice Racing a Boll Team).

Mistrovství světa v hokeji se pro fanoušky vyvíjelo velmi dobře. V základní skupině neprohráli ani jeden zápas, soupeře “drtili” neskutečnými výkony (např. výkon 7:0 s Nory). Stačila jedna prohra a sen o medaili pro Českou republiku se rozplynul.

Gabriela Gunčíková, která začala jako sedmnáctiletá v televizní show Česko Slovenská Superstar zvládla to, co zatím nikdo jiný z českých interpretů. Probojovala se se svou písní I Stand

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com