Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Jiří Krampol oslavil 80. narozeniny. Při té příležitosti v září vychází v nakladatelství Práh kniha Miloše Schmiedbergera Jiří Krampol: Já a mých 222 dokonalých přátel.

Muzikál Doktor Ox, který bude mít premiéru v Divadle Hybernia již 5. října je dle vyjádření autorů vhodný pro všechny věkové kategorie. Ti, kteří se zúčastnili probíhajících zkoušek, mluvili o úžasné muzice, na kterou se mohou diváci těšit. Symfonický orchestr a finální sbory pod dohledem autora se natáčely v těchto dnech.

V Centrálním parku na Lužinách proběhl 3. ročník Psího dne s Prahou 13. Tato již tradiční akce byla směsicí skvělé zábavy, pomoci, novinek a vzdělání. Návštěvníci mohli vidět oblíbené soutěže – psí dostih i závod ve skoku do výšky, ve kterém se i letos povedl zapsat rekord. Útulky a organizace zde nabízely psy k adopci a v celém parku se odehrával po celý den bohatý program.

Když se na koncertě na podporu léčby rakoviny dětí objevili Kateřina Brožová s Hynkem Tommem, nikoho to nepřekvapilo. Zaprvé spolu nazpívali duet a zadruhé, což je už bohužel

DOKTOR OX ovládne vaši mysl!

Doktor Ox, muzikálová komedie, ve které konečně každý může milovat, koho chce.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com