Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Tento týden končí natáčení nové české komedie Ženy v běhu s Jenovéfou Bokovou, Terezou Kostkovou, Veronikou Kubařovou a Zlatou Adamovskou v hlavních rolích. Jejich filmovými partnery jsou Ondřej Vetchý, Vladimír Polívka a Martin Hofmann. Scenáristou a režisérem filmu je Martin Horský, producentem Tomáš Hoffman, který má na svém kontě komediální hity jako Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení, Muži v naději a Bezva ženská na krku.

V roce 1973 nazpívala u nás svého času velmi známá a velmi oblíbená zpěvačka a herečka francouzsko-italsko-egyptského původu Dalida v duetu s legendárním francouzským hercem Alainem Delonem duet Paroles paroles. Ten se záhy stal velkým hitem nejen ve Francii a v řadě evropských zemích, ale i v Japonsku, Mexiku a Kanadě. Delon se k této písni vrátil po třiadvaceti letech, kdy ji na počest Dalidy společně se Céline Dion uvedl v jednom z francouzských silvestrovských TV programů.

Podrobněji na  https://www.spycross.cz/l/splnil-se-mi-sen-prozradila-zlata-adamovska/

V divadelní adaptaci světového bestselleru mistra hororu Stephena Kinga se poprvé na prknech divadla Studio DVA objeví Zlata Adamovská a Petr Štěpánek. Pod režijní taktovkou Ondřeje Sokola je

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com