Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Tlouštíci, čtvrtý díl pořadu na FTV Prima již 16. dubna ve 21.35

Míra Tresař

Mirek Tesař chce zhubnout, ale po svém. Najde motivaci ke spolupráci s odborníky, a zachrání si tak život? Každý z osmi účastníků pořadu Tlouštíci si nese do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně pere. A také proto nehubne. Tým televize Prima, složený z renomovaných odborníků, nabízí trvalé vyřešení problémů.

M. Tesař cvičíJak si se svou situací poradí čtvrtý statečný – Mirek, sledujte premiérově již 16. dubna ve 21.35 na televizi Prima. Jaký je příběh dalších přebytečných kilogramů, se kterými je třeba rázně zatočit? Řidič̌ kamionu Miroslav Tesař začal přibírat po svatbě. Do té doby byl štíhlým fotbalistou. Během posledních několika let ale nabral 60 kilogramů.

Na začátku pořadu měl 156 kg, bolely ho nohy, špatně se mu dýchalo, nevešel se do žádného oblečení a žil ve strachu, že pokud nezhubne, dostane infarkt a zemře. Mirek už nezvládal žádný jiný pohyb než kroucení volantem a s dráhou aktivního fotbalisty se, podle svých slov, definitivně rozloučil. Právě strach o zdraví ho ale nakonec přivedl do pořadu Tlouštíci.

Do pořadu se Mirek přihlásil takřka pět minut před infarktem. Dokázal se zachránit? Dal na rady odborníků a podařilo se mu nakonec zhubnout? Čeho se Mirek vzdal? A který Sparťan ho podpořil? Dívejte se na čtvrtou epizodu pořadu Tlouštíci!

Odborníci při vstupním vyšetření zjistili, že jeho obavy byly opodstatněné. Laboratorní výsledky ukázaly, že mu hrozí ateroskleróza, mozková cévní příhoda, infarkt a cukrovka. Jeho jídelníček byl plný vysoce energetických surovin bez živin. Jedl velké množství uzenin, popíjel kolu, a zelenině, luštěninám a čisté vodě se vyhýbal.

M.Tesař a tým poradcůHlavní hrdina čtvrtého dílu se do hubnutí pustil s vervou – a kilogramy šly dolů. Bývalý fotbalista dokonce začal po letech sportovat. Jenže vyvstal problém. Mirek si dělal věci po svém. Redukční jídelníček si ještě více redukoval a výsledkem byla stagnace váhových úbytků. Jak si s takovým přístupem poradí odborníci a podaří se jim vrátit Mirka na správnou cestu?

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě, což je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy.

Hned po každém dílu pořadu Tlouštíci mohou diváci sledovat navazující pořad Tlouštíci EXTRA, ve kterém se budou diváci moci seznámit s trendy ve zdravém životním stylu, dostanou přesné návody na dlouhodobé snižování váhy, ale také se dozvědí, kterým mýtům by rozhodně pozornost věnovat neměli. V každém dílu pořadu Tlouštíci EXTRA budou řešeny problémy, které zajímaly a trápily účastníka hlavní epizody pořadu.

Za televizi Prima

Klára Kotábová | externí konzultant odd. marketingu a PR pro televizi Prima

E klara.kotabova@iprima.cz

Podobné příspěvky

Co chybí našim školákům? Především vitamín D

Redakce

Chytrá karanténa: Proč v Česku potřebujeme souhlas?

Afri

Trhy jsou opět nervózní

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady