Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Posláním kliniky Alterum medica je prevence, diagnostika a harmonizace celkového stavu organismu

Martin Vimr

Lékaři a odborní pracovníci využívají inovativní léčebné metody, které ve standardním systému péče chybí. Metody diagnostiky a léčby jsou neinvazivní a šetří zdraví i psychiku klienta (RTG bez záření, analýza krve bez vpichu do žíly).

NO pristrojZa pomoci jedinečných metod jsou lékaři schopni odhalit předklinické stádium nemoci (ohrožení v organismu). Dále navrhnou nejlepší způsob řešení a za pomoci terapií a přesné kombinace vhodných preparátů zrevitalizují tělo. Tím se nastartuje proces uzdravení. Lidské tělo funguje v principu u všech stejně. Za pomoci komplexních terapií a technik je možné organismu navrátit plné zdraví a nadále si ho udržet.

Klinika vás přivítá příjemným prostředím a profesionálním přístupem. Diagnostické přístroje, terapeutické místnosti i relaxační prostředí jsou vybaveny k pohodlí klienta a maximální efektivitě léčby.

pristrojJednou ze základních metod terapie je exogenní oxid dusnatý (NO terapie). Tento vzácný klinika Alterum Medicaplyn je generován přístrojem GNO. V těle ho přirozeně vyrábí naše buňky. Jeho dostatek má velmi pozitivní vliv na zdraví organismu. V důsledku nároků moderní doby se často míra oxidu dusnatého snižuje a naše buňky nezvládají produkovat dostatečné množství. To vede ke vzniku patologických jevů až nemoci. Terapie pomocí oxidu dusnatého je jednou z několika metod, jak navrátit tělu přirozený stav a plnou energii.

Zdraví není výsada, ale je to normální stav organismu i ve vysokém věku. Kvalitní prevence, zdravý životní styl vycházející z vašeho nastavení a pozitivní přístup k životu jsou základní kameny zdravého a úspěšného života. Tým odborníků kliniky Alterum medica se postará o vaše pohodlí, zdraví i dostatečnou informovanost.

Alterum Medica/ Ing. Martin Vimr, tel. 602 144 478
Na Úbočí 1353/4
Praha 8 – Libeň
182 00

Kateřina Volková

Foto: Alterum Medica

Podobné příspěvky

Některé nemocnice kvůli pandemii neumožňují rodičům být u svých dětí

Afri

Druhá vlna může českou ekonomiku připravit až o 900 miliard korun 

Afri

Hlavní město otevírá ve spolupráci s GHC Genetics dvě nová odběrová místa v Praze 6

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady