Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Paní Renata Moringa Steinmetzová odpovídá na otázky ohledně moringy a koronaviru

Renata Moringa Steinmetzova

Moringa z Tenerife velmi zvyšuje obranyschopnost těla, která je podstatná, a zvyšuje odolnost proti STRESU, protože Moringa  patří do skupiny adaptogenů.  Nejvíce však doporučuji naše produkty Moringa z Tenerife PLUS  BACILLUS SUBTILIS DSM 21097, který podle výzkumu Prof. Gryaznevové z Moskevské akademie věd způsobuje produkci interferonů, což jsou imunostimulační a antivirové proteiny a následně rehabilitaci po virových či bakteriálních infekcích.

Renata Moringa
Ing. Renata Moringa a Ing. Ivan Helcelet

A dále pak produkty s ARTEMISIA ANNUA, která je ANTIVIROVÁ (za výzkum artemisininu byla udělena Nobelova cena v roce 2015) a její praktické účinky zveřejňujeme již 4 vydání v našem časopise. Pelyněk roční také pěstujeme v bio kvalitě na Tenerife a má tedy vysoký obsah potřebných látek.

Určitě zachovejte klid, aby Vaše mysl a tím pádem ani buňky nebyly ve stresu. STRES oslabuje imunitu. Doporučuji zaměřit se na to pozitivní v našem životě, děkovat za vše, co máte i nemáte, soucítit s druhými lidmi a s naší planetou. Myjte si pečlivě ruce obyčejným mýdlem a dodržujte již známá opatření.

AŤ jste všichni zdraví a soucitní! To vám přeje s úctou Renata Moringa Steinmetzová

Náš e-shop  www.kvalitnizivot.com stále doručuje (máme zatím většinu zboží), objednávky možné i po telefonu 733 361 809. Distribuce ovšem jen kurýrem PPL na adresu. Na Slovensku není možné  od 15. 3. 2020 platit dobírkou!

Názvosloví a doporučení: 

V pelyňku ročním (Artemisia annua) najdete nejvyšší obsah artemisininu, což je účinná látka, která pomáhá. Má silné antibakteriální  přírodní antibiotika) a antivirové účinky. Působí proti krevním a jaterním parazitům a je to také antimalarikum, jehož efektu se žádná jiná rostlina nevyrovná.

Moringa olejodárná Canariensis obsahuje 46 protizánětlivých látek, díky antioxidantům se redukují volné radikály v těle, například ORAC hodnota – na kolik rostlina lapá volné radikály se pohybuje mezi 75 000 – 110 000 ORAC jednotek (u červené varianty), což je s odstupem řádově více než u jiných rostlin. Tím se výrazně posiluje náš imunitní systém. Díky hormonu ZEATINU, který je měřitelný jedině v morinze, se navíc zpomalují známky stárnutí a zlepšuje se transport živin buňkám.

Moringa se řadí do skupiny tzv. adaptogenů. Co to znamená? Adaptogeny jsou rostliny, které pomáhají tělu se lépe přizpůsobit náročným psychickým nebo fyzickým zátěžím. V lidovém léčitelství jsou adaptogeny považovány za cenné produkty, které zvyšují odolnost organismu, zmírňují známky stárnutí a podporují léčivé síly organismu. To znamená, že adaptogeny zabírají tam, kde to naše tělo právě potřebuje – podpoří energii, zmírní deprese a stabilizují chod našeho těla. Dopomohou nám získat znovu rovnováhu a tím se lépe poprat s nadcházejícím stresem.

Moringa působí proti stresu, zlepšuje náladu, osvěžuje mysl a podporuje správnou funkci mozku. Reguluje hladinu cukru v krvi, cholesterol a předchází mnoha kardiovaskulárním chorobám. Dále zlepšuje trávení, podporuje metabolismus svalů a udržuje rovnováhu bílkovin v těle.  Moringa oleifera Canariensis obsahuje 20 aminokyselin!

Tak není s podivem, že podle Prof. Dr. Klause Beckera z tropického centra univerzity Hohenheim se dokonce jedná o „nejzdravější strom na naší planetě“, který poskytuje důležité živiny.

 

 

Podobné příspěvky

Brňané vytvořili online komunikační nástroj pro lékaře a pacienty a dávají ho k dispozici zdarma

Afri

Konopí – jedni se ho zastávají, druzí ho zatracují

Jaroslav Hauer

Praktici žádají o povolení předepisovat část léků za specialisty

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady