Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Kvalitní výživový doplněk a s ním i pevné zdraví pro naše domácí mazlíčky

Collagen

Účinky kolagenu na lidi jsou nepopíratelné a správně nastavena kúra dokáže člověku opravdu změnit život. Proč tedy nedopřát kvalitní výživový doplněk a s ním i pevné zdraví i našim domácím mazlíčkům? U zvířat, stejně jako u lidí, není bohužel vlastní tvorba kolagenu neomezená. Kolagen jako důležité pojivo buněk může zejména ve vyšším věku, nebo při vysoké fyzické zátěži, chybět i zvířatám.

Kolagen pro koně? Podávejte jim ho denně a uvidíte ten rozdíl

Proto vznikl Incapet Collagen, výjimečný doplněk určený k užívání speciálně pro zvířata.

CollagenKolagen pro koně je často skloňovaným tématem, které se běžně dostává k majitelům zvířat již přes doporučení veterináře. U koňů je totiž zvláště důležitá schopnost regenerace kloubů, chrupavek a šlach. Kromě opravdu bolestivých nepříjemností pro zvíře, může nedostatek kolagenu vést ke zraněním, jejichž léčení může být pro majitele velmi nákladné. „Kolagen tvoří 30% bílkovinné tkáně v těle zvířete a až 70% kůže. Jeho nedostatek může stát za velkým množstvím problémů,“ přibližuje MVDr. Markéta Sedlinská z Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.

collagenIncapet Collagen je český produkt, prémiový stoprocentně čistý hydrolyzovaný kolagen vyrobený z vedlejších produktů kvalitních mořských ryb. Takto připravený kolagen je výborně vstřebatelný a organismus koně ho velmi dobře přijímá. Dokáže pomoci při velkém množství problémů, kterými trpí nejen zvířata věnující se sportu, nebo výstavám:

Největší  odměnou  pro majitele 

je  pak šťastné  a  zdravé  zvíře,   které mu dokáže  vykouzlit  úsměv na tváři.

kun_collagenChovatelka koní Natalie Pavlíková o své kobylce Coco: „Po 14 dnech užívání kolagenu jí začala růst krásná hříva, leskla se i její srst a šlachy se zdály pevnější. Už jsou to 2 roky, co dostává sáček kolagenu každý den a od té doby neměla žádný problém, má i lepší imunitu a když přijde z výběhu s nějakým drobným zraněním, tak se jí poranění hojí rychleji.”

pes

 

Úsměvným faktem je to, že Incapet Collagen byl nejprve testován na lidech. Tento hydrolyzovaný kolagen pro psy, kočky a koně byl ve své formě prvotně určen pro lidi. Díky pozitivním ohlasům a účinkům, které měl na zvířátka, jsme se rozhodli vytvořit speciální edici věnovanou právě našim domácím mazlíčkům. Sobě dopřejte Inca Collagen, svému koni zase Incapet Collagen a viditelné účinky u obou na sebe nenechají dlouho čekat!

 Incapet Collagen je 100% Bio-aktivní kolagen, který pozitivně ovlivňuje organismus zvířete, jeho regeneraci a výživu, kvalitu srsti a kůže, drápků, rohovinu kopyt i pohybový  aparát. Je vhodný pro kočky, psy i koně jako doplněk krmiva. Balení Incapet Collagenu obsahuje 30 dávek po 3 g čistého prášku 100% bio-aktivního rybího kolagenu. Obsahuje prémiový kolagen typů   I, II a III. Jednoduše tedy Incapet Collagen přidávejte malým i velkým zvířatům do oblíbeného krmiva těsně před přímým zkrmováním.

ÚČINKY INCAPET COLLAGENU:

  • Pomáhá posilnit chrupavky , měkké tkáně i klouby
  • Pomůže posilnit kosti
  • Zlepšuje kvalitu srsti
  • Zlepšuje kvalitu drápů
  • Pomůže posilnit zuby
  • Pomáhá při hojení a  regeneraci  kůže  při různých  kožních problémech
  • Pomáhá lepšímu hojení ran po různých zraněních a  chirurgických zákrocích
  • Pomáhá při celkové  regeneraci  u zvířat  s vysokou fyzickou zátěží
  • Výrazně pomůže zlepšit  mobilitu  starších zvířat
  • Pomáhá  při léčení  v situacích  jako:  operace , otoky kloubů, bolestivé klouby, degenerativní změny či jiná onemocnění  kloubů, dysplazie  kyčelního  kloubu , nebo  jiná  dysplazie,  luxace kyčle

domaci mazlicciIncapet Collagen je 100% Bio-aktivní kolagen, který pozitivně ovlivňuje organismus zvířete, jeho regeneraci a výživu, kvalitu srsti a kůže, drápků, rohovinu kopyt i pohybový  aparát. Je vhodný pro kočky, psy i koně jako doplněk krmiva. Balení Incapet Collagenu obsahuje 30 dávek po 3 g čistého prášku 100% bio-aktivního rybího kolagenu.

https://www.incacollagen.cz/

Podobné příspěvky

Zdraví je aktuálně žádané. Co nejvíce zabíjí?

Afri

Sherlock Holmes řeší záhadu Čínské studie

Afri

Neodsuzujte VIETNAMCE, že nosí roušky!

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady