Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví

Biotronické duchovní působení vždy od 21 hodin

Tomáš Pfeiffer

Po celou dobu této výjimečné situace máte možnost se přiřadit pro své posílení každý den k živému biotronickému duchovnímu působení vždy ve 21 hodin na https://www.biovid.cz.

Biotronika je nemedicínský obor sloužící k pomoci pacientům při chorobách způsobených bioenergetickou nedostatečností. Jde o oblast životních sil, které jsou vázány na živou hmotu a které, na rozdíl od těch anorganických sil, mají poněkud jiné vlastnosti.

Tomáš Pfeiffer je český filosof, léčitel, biotronik. Je žákem a pokračovatelem léčitele a filosofa Josefa Zezulky (1912-1992). V první polovině 90. let se stal všeobecně známým díky pořadu Seance na TV Nova. Založil Nadační fond Bytí, s jehož pomocí v Praze vybudoval a provozuje dům Biotronické centrum sociální pomoci se zaměřením na zdravotní prevenci, zejména onkologickou a biotronickou, a na přednáškovou činnost Duchovní univerzity Bytí, která byla založena v Praze 30. 3. 1994. Přednášky probíhají po celé České republice. V posledních letech také hraje na koncertech s názvem Společná věc na netradiční tajuplný historický nástroj – Vodnářský zvon. V období let 2007-2011 se uskutečnilo více než 250 koncertů po celé České republice i v zahraničí. Koncert je doprovázen filmovou projekcí na unikátním parabolickém plátně, která vzniká ze záběrů přírodních krás z jeho cest, kde se často věnuje filmování a fotografování. Také se zabývá projektem kruhových domů Bioconstruct a mnoha dalšími aktivitami. Více lze nalézt na webových stránkách www.dub.cz.

Mohu-li, mám na Vás prosbu. Informujte prosím své přátelé a známé o této možnosti tak, aby mohla pomoci co nejvíce potřebným.

www.biovid.cz.

Sděluje Tomáš Pfeiffer, biotronik

Biotronika neslouží v žádném případě jako náhrada medicínské léčby!

Podobné příspěvky

Přijatá preventivní opatření v souvislosti s šířením koronaviru v okolních zemích

Afri

Speciální infolinka pro Pražany ke koronaviru Covid-19, tel. 773 782 856 a 773 782 850

Afri

Posláním kliniky Alterum medica je prevence, diagnostika a harmonizace celkového stavu organismu

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady