Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůZdravíBiotronické duchovní působení vždy od 21 hodin

Biotronické duchovní působení vždy od 21 hodin

Tomáš Pfeiffer

Biotronické duchovní působení vždy od 21 hodin

Po celou dobu této výjimečné situace máte možnost se přiřadit pro své posílení každý den k živému biotronickému duchovnímu působení vždy ve 21 hodin na https://www.biovid.cz.

Biotronika je nemedicínský obor sloužící k pomoci pacientům při chorobách způsobených bioenergetickou nedostatečností. Jde o oblast životních sil, které jsou vázány na živou hmotu a které, na rozdíl od těch anorganických sil, mají poněkud jiné vlastnosti.

Tomáš Pfeiffer je český filosof, léčitel, biotronik. Je žákem a pokračovatelem léčitele a filosofa Josefa Zezulky (1912-1992). V první polovině 90. let se stal všeobecně známým díky pořadu Seance na TV Nova. Založil Nadační fond Bytí, s jehož pomocí v Praze vybudoval a provozuje dům Biotronické centrum sociální pomoci se zaměřením na zdravotní prevenci, zejména onkologickou a biotronickou, a na přednáškovou činnost Duchovní univerzity Bytí, která byla založena v Praze 30. 3. 1994. Přednášky probíhají po celé České republice. V posledních letech také hraje na koncertech s názvem Společná věc na netradiční tajuplný historický nástroj – Vodnářský zvon. V období let 2007-2011 se uskutečnilo více než 250 koncertů po celé České republice i v zahraničí. Koncert je doprovázen filmovou projekcí na unikátním parabolickém plátně, která vzniká ze záběrů přírodních krás z jeho cest, kde se často věnuje filmování a fotografování. Také se zabývá projektem kruhových domů Bioconstruct a mnoha dalšími aktivitami. Více lze nalézt na webových stránkách www.dub.cz.

Mohu-li, mám na Vás prosbu. Informujte prosím své přátelé a známé o této možnosti tak, aby mohla pomoci co nejvíce potřebným.

www.biovid.cz.

Sděluje Tomáš Pfeiffer, biotronik

Biotronika neslouží v žádném případě jako náhrada medicínské léčby!

Facebook komentáře