Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zajímavosti Auto-Moto

Zcela nová Škoda Octavia IV 2.0TDI DSG s výkonem 196 koní

skoda octavia IV

Od dubna letošního roku brázdí české silnice zcela nová Škoda Octavia IV 2.0TDI vybavena převodovkou DSG s originálním výkonem 150 koňských sil, která byla jako první na světě vylepšena nově vyvinutým tuningovým kitem od švédské společnosti BSR.
BSRVýsledné parametry výkonu po provedeném vylepšení dodaly vozu zcela nový charakter v celém spektru otáček, obzvláště střední a vyšší pásma přinášejí majiteli ryzí radost z jízdy, a umožňují bezpečnější předjíždění. A to při průměrné spotřebě paliva do 5l/100km.

Jakými výkonovými parametry vůz nyní disponuje se dozvíte pod tímto odkazem do produktové karty: https://www.bsrczech.cz/tuningove-kity/t/4853/skoda-octavia-iv-20tdi-150hp-2020

Součástí již základní ceny tuningového kitu je BSR Tuning záruka https://www.bsrczech.cz/viceinformaci/bsr-tuning-zaruka a BSR Záruka na pohonné ústrojí https://www.bsrczech.cz/viceinformaci/zaruka-pohonne-ustroji kryjící případné škody na hnacím traktu, které by nebyly kryty výrobcem či prodejcem vozidla. Další součástí základní ceny je posunutí el. omezovače maximální rychlosti Vmax na 275km/h.

BSR Česká republika a Slovensko |E:info@bsrczech.cz | W: www.jizdasnu.cz

Related posts

Harley-Davidson Open House už 18. a 19. září!

Afri

Nahota na prodej

Afri

Tajemný žonglér v Žitné žongluje na zelenou

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady