Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

Svezení na traktoru, recenze od Petry Kvitové a co zvládnou japonští inženýři

audi

Petra-KvitovaZajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 17. března ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 20. března v 7.55 na Primě nebo ten samý den ve 23.25 na CNN Prima NEWS.

Co mají společného moderní televizory, vrcholový tenis a auta? Odpověď zní: Audi Q5. Na pomoc s recenzí SUV přispěchá tenistka Petra Kvitová, která tento model důvěrně zná. Prozradí, co se jí na něm líbí a jaký je její řidičský styl – hádáme, že pomalu jezdit nebude. Samozřejmě Q5 postavíme také proti jejím konkurentům.

TRAKTOR-hOLLANDPohon všech kol, ale čtyřkolka to není. Na kolech řetězy, kroska to však taky není. Výkon přes 150 koní, o superbike ovšem nejde. Pepa Sršeň se poprvé po vojenské službě posadí do traktoru. S přední a zadní radlicí a více než 48 převodovými stupni (!) to bude vyšší dívčí. Tak snad něco s New Holland T6 nezboří.

Malé auto rovná se něco pro holky. Něco, co se hodí na nákupy po městě. A taky něco, co pohání motor velikosti fénu. Takže žádný adrenalin. Japonští inženýři z Toyoty to ale celé postavili na hlavu. Takže jejich Yaris GR uveze tak leda svačinu. Má ale pohon všech kol a pod kapotou malý reaktor. Tak si s ním dáme závod!

Volkswagen Golf je už tolikrát vyprávěný příběh, že už snad nikoho nemůže překvapit. Když ale zmíněný vůz natáhnete, takže přestěhuje i malý fotbalový tým, rázem se z něj stává námět pro titulku. K novému Variantu se prý navíc hodí přívlastky „teplý, silný a poměrně rychlý“. Víc už vysvětlíme v redakčním testu.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/04134206f24fee9efc4919e7c3db585420210312094713/5997ce4d0eeea1376cb6d1fdb6a162ac20210312094713/a8f044

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

 

Podobné příspěvky

Technologie nového modelu DS 4 V PŘEDPREMIÉŘE

Afri

SUV Peugeot 3008 s plug-in hybridním pohonem

Afri

Toruń – historické město v Polsku

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady