Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Krimi Zajímavosti

Společnost Telefónica stáhla z Extra výhod nabídku slev na oblečení spojované s neonacisty

Tuzemská telekomunikační společnost Telefónica v nabídce programu Extra výhody až do dneška nabízela dvacetiprocentní slevu na oblečení Thor Steinar.Tato německá značka sportovního oblečení je díky používaným motivům a symbolice, oblíbená především mezi neonacisty, přičemž se spekuluje i o krajně pravicovém zaměření a napojení zakladatelů zmíněné značky na neonacisty.

 

steinar

Společnost Telefónica již nabídku ze svého webu stáhla. Vyjádření mluvčího společnosti 02 Hany Fargaliho pro Pražský zpravodaj:

“Tu nabídku jsme již samozřejmě stáhli, šlo o nedopatření. Vzniklo to prostě tak, že zaměstnanec, který to tam dával, neznal pověst, která s touto značkou jde a kým je oblíbená. Nicméně tato značka je legálně prodávaná v maloobchodní síti. Nebyl to záměr, stáhli jsme to a omlouváme se zákazníkům, kteří se cítili zařazením nabídky této značky poškozeni.”

Byl za to dotyčný zaměstnanec nějak potrestán?

“Příjmeme takové kroky, které zabrání budoucímu opakování podobných situací, ale konkrétní kroky v tuto chvíli ještě nebudeme komentovat”, “V tuto chvíli jsme udělali to, že jsme to stáhli z webu, ale na druhou stranu opakuji, že ta značka je prostě legálně dostupná na trhu”, “Skutečně mohlo jít jen o neznalost té značky, já osobně jsem to znal, nicméně některé kolegyně vůbec nevěděly o jakou značku jde, takže jakmile jsme to zjistili, tak jsme to samozřejmě stáhli, ale v tuto chvíli nemůžeme exemplárně hledat konkrétního viníka, jelikož tam skutečně mohlo jít jen o neznalost trhu s módou.”

 

Text:                       Vít Hassan

 

 

Podobné příspěvky

Diva Noxx – stálá hvězda průvodů Prague Pride

Afri

Oproti minulému roku se prodává jen desetina ojetých aut

Afri

Chůze do školy jako nejlepší lék proti bolesti zad

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady