Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zajímavosti Auto-Moto

Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 7. května ve 20.15 na Prima COOL

Skoda Octavia

V Autosalonu rozebereme novou Octavii, mrkneme na předchozí generace a mnohem více! Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 7. května ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 9. května v 8.35 na Primě.

octavia combiNa co se mohou diváci těšit v novém díle Autosalonu? Experti se shodují, že se ponese ve znamení “Octavia“. Tak by se totiž dal stručně popsat další z autosalonových dílů.  Odborníci si pro diváky připravili ultra podrobný test nové Škody Octavia v provedení Combi. Během téměř 20 minut ji rozeberou ze všech úhlů pohledu. Jak jezdí, jak je praktická, co její nový systém konektivity a především co osobní asistentka Laura, kterou s Octavií dostanete. A že se máte na co těšit – se můžete přesvědčit už ve čtvrtek. Taky s ohledem na to, že tohle auto je jedním z nejprodávanějších na našem automobilovém trhu byste si tak podrobný rozbor ujít nechat neměli.

Ovšem pro ty, kteří nebudou chtít utrácet peníze za škodovku novou, máme test předchozí generace Octavie z pozice autobazaru. Dostanete ucelený přehled tipů čeho se vyvarovat a naopak prozradíme, v čem předchozí generace Octavie svého majitele podrží.  Další tip, který se při jarních nákupech bude hodit.

A jedeme dál. ENYAQ. To není šifra, ale jméno budoucího, čistě elektrického SUV značky Škoda. Test máme natočen už od února, ale teprve 7. května. padne embargo uvalené na tyto informace. Díky tomu tak budete první, kdo ve čtvrtek a v sobotu nový ENYAQ na vlastní oči uvidí. A bude to pecka! Nenechte si ji ujít de facto v přímém přenosu.

Nebude chybět ani Sršeň a jeho test pořádné motorky. Tentokrát říznutý terénem a Rallye Dakar. Úplně na začátku testu sice motorku lehce rozšroubuje a upraví, ale pak vyrazí na stroji značky Husqvarna vstříc nekonečným pláním.

To všechno uvidíte v novotou zářícím, čerstvém a aktuálním pořadu AUTOSALON.  Nezapomeňte sledovat ani web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte, i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/25b310b12304ec5983d97740882b254220200430100646/2773431421161ed47731a6f29c8c6a2020200430100646/0d1de2

 

Klára Kotábová | externí konzultant odd.Marketingu a PR pro televizi Prima

E klara.kotabova@iprima.cz

Podobné příspěvky

Vytvořen most solidarity z České republiky do Itálie ke 100. výročí diplomatických vztahů

Afri

OBRAZEM: Noční Praha žije festivalem světla Signal 2014

Afri

Co vše jste o pivu nevěděli

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady