Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůZajímavostiHarley days v Praze 2019 – silné motorky, krásné ženy a adrenalin

Harley days v Praze 2019 – silné motorky, krásné ženy a adrenalin

kaskader

Harley days v Praze 2019 – silné motorky, krásné ženy a adrenalin

Ve dnech 5. – 6. 7. 2019 si Praha připomenula oslavy 115 let H-D, které na 4 dny proměnily Prahu v motocyklovou mekku. Nezáleží na věku, národnosti, vyznání ani značce tvého stroje. Tak zněla pozvánka pro všechny motorkáře a vyznavače jedné stopy. Zažij atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa! Prague Harley Days 2019 se odehrával přímo v Praze na holešovickém Výstavišti

Program – kaskadérské show, historické motocykly a stavby od těch nejlepších designérů. Možnost otestovat na vlastní kůži nejnovější modely H-D. Setkání stejně naladěných riderů z různých koutů světa. A to vše při skvělé muzice a dobrém jídlu a pití…

Zažili jsme opět atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa. Spojení ikonického místa a strojů přilákalo v roce 2018 přes 110 000 lidí z celého světa. Spanilá jízda stovek motocyklů historickým centrem matičky Prahy… . Fotky a videa z oslav 115 let H-D  byla možnost vidět  opět v Praze.

Kromě spanilé jízdy, se všichni těšili na podívanou spojenou s adrenalinem, tj. freestyle motocross a kaskadérskou   show. Dále na výstavu historických  a  custom motocyklů od těch nejlepších designérů a celou řadu soutěží.

Fotogalerie:

Kaskadérské kousky s HD, to je adrenalin a podívaná pro návštěvníky na kterou se nezapomíná  … Freestyle motocross  to byla také fantazie flipů, whipů, lookbacků a mladí riders předvedli perfektní jízdu (spíše let) na motorkách  na hraně svých schopností. Zkrátka velká podívaná na motorky, krásné ženy a také velký adrenalin až strach to vše byla show zvaná Harley days 2019!

Afr

Facebook komentáře