Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůZajímavostiPodnikatelka Online zve české podnikatelky do světa on-line byznysu.

Podnikatelka Online zve české podnikatelky do světa on-line byznysu.

Podnikatelka Online zve české podnikatelky do světa on-line byznysu.

Praha, 6. května 2015 – Agentura Helas spustila portál PodnikatelkaOnline.cz, který přináší podnikatelské rady a tipy podnikajícím ženám. Efektivními a stručnými blogovými vstupy přispívá na portál řada známých odborníků, kteří reagují přímo na potřeby podnikatelek.

„Přála jsem si vytvořit pro aktivní ženy snadný přístup k užitečným informacím,“ říká zakladatelka portálu Helena Kohoutová. „PodnikatelkaOnline.cz je určená všem ženám v České republice, které chtějí rozvíjet své podnikání rychle a efektivně. Zajímají se o novinky, podnikatelské tipy, hledají inspiraci a případně i nové kontakty a rozvoj obchodních příležitostí.“
Podnikatelky obvykle spojuje nedostatek času a nutnost aktivně reagovat na nové trendy v podnikání. PodnikatelkaOnline.cz je proto pomocníkem při rozvoji v podnikání, který je k dispozici ze kteréhokoli místa a v jakémkoli čase. Portál nabízí rovněž registraci, díky které získají uživatelky množství benefitů a možnost komunikovat přímo s odborníky z klíčových oblastí pro rozvoj jejich podnikání. PodnikatelkaOnline.cz se tak stane dlouhodobým pomocníkem a branou do on-line světa užitečných informací na témata jako je mobilní kancelář, online marketing, řízení lidí, daňové poradenství, osobní rozvoj, právo, etiketa, provizní systémy a on-line datové zdroje podnikatelských subjektů.
„Při vytváření portálu jsem považovala za důležité spojit se s partnery, kteří se dlouhodobě zabývají moderními technologickými trendy. Firma, která pomáhá podnikatelům růst a je lídrem v oblasti on-lineových technologií, je společnost Vodafonane,“ říká Helena Kohoutová a Milena Linhartová, ředitelka prodeje firemním zákazníkům ve společnosti Vodafone, potvrzuje: „Jako generální partner Cosmopolitan Executive Helas Ladies Clubu a partner Ocenění Českých Podnikatelek pomáháme růst českým ženám v podnikání.“

Webinář – pomocník pro 21. Století

Důležitou součásti portálu bude možnost přihlášení na webináře, kdy bude odborník v přímém přenosu přednášet na předem oznámené téma. Kouzlo webinářů spočívá v možnosti sledovat je z domova nebo jakéhokoli jiného místa. První webinář začíná již příští týden pod názvem Jak podnikat a postarat se o sebe. Přednášet bude známý autor kurzů rozvoje osobnosti a komunikace Evžen Cekota. Účastnice se vyslechnout témata jak podnikání nakopnout a udržet, jak dodat svému podnikání šťávu a zábavu, zda slouží firma podnikateli nebo podnikatel firmě, práce v byznysu a práce na sobě, čím za podnikání platíme a jak jsme připraveni do sebe investovat. Evžen Cekota je rovněž jedním z pravidelných odborných přispěvatelů portálu.

Partnery portálu PodnikatelkaOnline.cz jsou: Vodafone, Acomware, AffilBox, NSG Morison, CRIF – Czech Credit Bureau, Šatník Olgy Medlíkové, časopis Týden a Evžen Cekota. Většina partnerů spolupracuje již s projektem Ocenění Českých Podnikatelek, který Agentura Helas založila v roce 2008.

Více naleznete přímo na portálu na PodnikatelkaOnline.cz

O zakladateli:
Agentura Helas
Agentura Helas je zakladatelem prestižní soutěže OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK – OCP a zakladatelem projektů, kterými jsou dámský klub COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB a společenský klub HELAS NEW ENCOUNTERS CLUB. Dále je organizátorem soutěže Exportní cena DHL UNICREDIT a ekonomického žebříčku Štiky českého byznysu. Je výhradním provozovatelem historických sálů v prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba v centru Prahy. Osmnáct let je agentura specialistou v oboru „event management“, pořádá společenské, odborné, kulturní a sportovní akce.
http://www.helas.org, http://www.helas-ladies-club.cz, http://www.hnec.cz, www.stiky.cz, www.exportnicena.cz, http://www.oceneniceskychpodnikatelek.cz/

Facebook komentáře

Sdílejte články