Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zajímavosti Auto-Moto

Peugeot představuje nové miniatury 208

Miniatures_208_COTY

Peugeot uvádí na trh miniatury Auta roku 2020, Peugeotu e-208 a 208. Sběratele potěší dva modely v měřítku 1:43. Tři „třípalcové“ modely (6 cm) jsou určeny pro malé i velké fanoušky značky Peugeot. Neodolatelný design nového vozu Peugeot 208 i jeho zářivé a osvěžující barvy modrá Vertigo, žlutá Faro a červená Elixir jsou v miniaturách věrně zreprodukovány.

Mini Peugeot 208 je k dispozici v e-shopu https://boutique.peugeot.com.

Modely Peugeot e-208 a 208 v měřítku 1:43 jsou určeny pro sběratele. Jsou vytvořeny v odstínech modrá Vertigo u modelu e-208 GT a žlutá Faro u modelu 208 GT Line. Díky střešnímu oknu je možné dobře si prohlédnout technologický interiér vozu. Peugeot 208 v  třípalcovém měřítku potěší malé i velké příznivce značky. Celková řada nabízených odstínů miniatur zahrnuje červenou Elixir, modrou Vertigo a žlutou Faro, kterou ozvláštňuje černá střecha „Black Diamond“.

Výrazný design vozu nový Peugeot 208, který přispěl k udělení ocenění Auto roku 2020, je na kovových miniaturách z dílen firmy Norev věrně znázorněn. V předních světlometech upoutají tři drápy, zadní světla jsou zabudována do leskle černé lišty a vůz je na první pohled rozpoznatelný díky černě lakovaným podběhům kol. Pozornost věnovaná detailům je zřetelná při pohledu na mřížku chladiče modelu e-208 v měřítku 1:43, která je v odstínu karoserie modrá Vertigo.

Modely Peugeot 208 v třípalcovém měřítku (5 € vč. DPH) a 1:43 (39 € vč. DPH) jsou k dispozici v e-shopu Peugeot https://boutique.peugeot.com. Tyto novinky doplňují řadu současných, sportovních i legendárních modelů Peugeot.

Radka Matthey

radka.matthey@p-automobil-import.cz

 

PEUGEOT

Značka Peugeot vstupuje do éry přechodu na nové zdroje energií s nadšením, vědoma si své síly z hlediska technologií a elektrifikace. Stimulující řízení na vysoké úrovni, elegantní design, nekompromisní kvalita – to vše jsou vlastnosti ztělesňující závazek značky vůči zákazníkům, které přispívají k emocím, jež každý vůz Peugeot probouzí. Značka Peugeot je s 10 000 prodejními místy zastoupená ve více než 160 zemích světa, v roce 2019 prodala téměř 1 500 000 vozů. Peugeot v sobě spojuje hledání dokonalosti, perfektní vzhled a intenzivní emoce a usiluje o to, být špičkovou globální značkou.

Podobné příspěvky

Mistrem světa v MotoGP se stal Jorge Lorenzo

Eliška Rybenská

Demolice dejvického hotelu Praha je v plném proudu

Afri

Elegance a dravost to je Peugeot 2008

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady