Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

NOVÉ SUV CITROËN C3 AIRCROSS JE JIŽ K OBJEDNÁNÍ ZA CENU OD 359 900 Kč

Citroen

Nové SUV C3 Aircross, které bylo mezinárodně představeno v polovině února, je již k objednání v České republice za cenu od 359 900 Kč. V ceně vozu je i záruka 5 let nebo 60 000 najetých kilometrů. Po modernizaci nabízí SUV C3 Aircross větší osobitost vzhledu přední strany a přichází s novými ozdobnými prvky a vyšším komfortem na palubě.

NOVÉ SUV CITROËN C3 AIRCROSS JE JIŽ K OBJEDNÁNÍ ZA CENU OD 359 900 Kč

SUV C3 Aircross má nyní reprezentativnější a výraznější přední část, přitom si ale ponechává svoji siluetu, výšku a ochranné prvky. Nadále nabízí také modularitu, prostornost a výborné prosvětlení a díky novince – sedadlům Advanced Comfort, která se poprvé objevila u vozu C5 Aircross – vylepšuje také komfort na palubě.

Citroen C3V kabině posádku čeká nový větší 9″ dotykový displej, nové úložné prostory zabudované do nové středové konzoly, 5 technologií konektivity a 12 technologií asistenčních systémů řízení, jako je například Head-up displej s barevným zobrazením nebo zpětná parkovací kamera se systémem Top Rear Vision.

Díky funkcím Grip Control® a Hill Descent Assist se nemění ani schopnost jízdy v terénu.

Citroen C3V České republice se nové SUV C3 Aircross nabízí v 6 stupních výbavy –  Live, Feel, Feel Pack, C-Series, Shine a Shine Pack. Ceny startují na 359 900 Kč a zahrnují i prodlouženou značkovou záruku Essencial Drive 5 let nebo 60 000 najetých kilometrů.

Nové SUV C3 Aircross nabízí volbu mezi úspornými a výkonnými benzínovými (PureTech) a dieselovými (Blue HDi) motory: PureTech 110 s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6, PureTech 130 s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6, BlueHDi 110 s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 a BlueHDi 120 s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6.

Šárka Kubíčková

Značka Citroën

Citroën je globální nespecializovaná automobilová značka, která se od roku 1919 vyznačuje kreativitou a odvahou. Vozy Citroën nabízí výrazný design a díky svému komfortu a technologiím vnášejí do automobilového světa svěžest, což platí například pro nový Citroën C3 nebo nové kompaktní SUV C3 Aircross. Značka je populární v nejčistším slova smyslu: jejím hlavním zdrojem inspirace jsou lidé a jejich životní styl. Tento přístup je zachycen i v podpisu „Inspired By You“ a jeho vyjádřením je i jedinečná zkušenost zákazníků, zejména díky koncepci městské prodejny „La Maison Citroën“, webové stránky, kde mohou značku hodnotit („Citroën Advisor“) nebo nabídka řešení mobility (Citroën Rent&Smile a Earn&Drive). Citroën, to je také 10 000 prodejen a servisů v téměř 80 zemích a více než 1,1 milionů vozů prodaných v roce 2017. Je to také 8 titulů v Poháru konstruktérů ve WRC a 3. tituly v řadě v Poháru konstruktérů ve WTCC.

Podobné příspěvky

Harley-Davidson Open House už 18. a 19. září!

Afri

Vodíkový náklaďák od Toyoty pokořil legendární Pikes Peak

Afri

Diva Noxx – stálá hvězda průvodů Prague Pride

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady