Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zajímavosti Pozvánky na akce Vesmír

Nejslavnější mimozemšťan světa přijede do Prahy

Darryl Anka

Zní to sice šíleně, ale je to pravda. Do hlavního města České republiky tento týden dorazí multidimenzionální bytost jménem Bashar, který je nejznámějším mimozemšťanem na světě. Světovou proslulost získal díky tomu, že už 33 let s lidstvem komunikuje, a to prostřednictvím amerického filmového trikaře Darryla Anky. Bashar hodlá v Praze mimo jiné odhalit, kdy jeho civilizace lidstvo oficiálně zkontaktuje.

Všichni evropští milovníci mimozemských civilizací a UFO jsou na nohou. Poprvé v dějinách totiž na starý kontinent přicestuje Darryl Anka, jehož prostřednictvím s lidstvem promlouvá Bashar, multidimenzionální bytost, která je označována za nejslavnějšího mimozemšťana na planetě Zemi. Místem jejich návštěvy bude Praha, kde nejprve v pátek 14. října v Lucerně na slavnostní premiéře představí svůj film First Contact, aby se o den později věnoval na Žofíně v rámci semináře svým fanouškům. „Na tom, abych Bashara a Darryla dostal do Evropy a především do Prahy jsem pracoval několik let. To, že se mi teď podařilo, je pro mě neuvěřitelná věc. Sám jsem Basharovým fanouškem už přes dvacet let a jeho příběh je opravdu světovým unikátem,“ říká úspěšný český podnikatel Milan Friedrich, který je i světovým distributorem  filmu First Contact. „Bashar se stal nejslavnějším mimozemšťanem především proto, že se nikdy nikomu, včetně desítek vědců, nepodařilo Darryla Anku a Bashara skrze jejich poselství usvědčit ze lži. Všechny věci, které za těch 33 let sdělili lidstvu, do sebe dokonale zapadají. Navíc přední američtí neurologové přiznávají, že to, co se odehrává v Darrylově mozku během stavu, kdy přes něj promlouvá Bashar, nedokáže současná věda dost dobře vysvětlit,“ dodává Friedrich.

Poprvé v historii by pak měl Bashar poskytnout rozhovor vybraným českým médiím. Jinak s novináři vůbec nekomunikuje a svým fanouškům posílá poselství skrze svá videa a semináře.

 

Podobné příspěvky

V sobotu se utkají v Chuchli klusáci ze čtyř zemí

Redakce

Na Ladronce se včera již poosmé konaly čarodějnice

Afri

Buďte obezřetní při půjčování aut a karavanů v zahraničí

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady