Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůZajímavostiItalský zázrak, nebo propadák?

Italský zázrak, nebo propadák?

Alfa Romeo Giulia

Italský zázrak, nebo propadák?

Autosalon 25:Jaká bude Giulia z bazaru? Plus další vychytávky, které musíte vidět. Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 18. června ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 20. června v 8.35 na Primě, případně 20. června ve 23.05 na CNN Prima NEWS.

Tentokrát se zaměříme na to, co je pod povrchem, takže není na první pohled vidět. Přesto by se o tom ale mělo vědět, mluvit, testovat. A začneme u Italů. Vyplatí se koupit v bazaru lehce jetá Alfa Romeo Giulia? Neskrývají se po jejím líbivým povrchem nepříjemná překvapení, co by případnou koupi zhatila? Jak poznat, kdy se jedná o výhodnou koupi a kdy výhradně o výhodný prodej, na kterém vydělá někdo úplně jiný?

Nadáváte na dálniční uzavírky? Pak vás bude jistě zajímat za jak dlouho se položí betonový povrch rychlostní komunikace. Prozradíme, jak je silný, co by měl vydržet a taky to, že poslední nedostavěný úsek D1 u Přerova, který blokují ekologové, zničil investici Jaguaru a Land Roveru v České republice a nový Defender se tak vyrábí na Slovensku. Aneb právě výše uvedené je důkazem toho, že vše souvisí se vším. Takže i taková uzavírka může mít jiný důvod, než vás naštvat…

Víte, co se skrývá pod značkou AMT? Bankomat to opravdu není. Jde o finskou loď. Tu zapřáhneme za SsangYong Rexton a vyrazíme na nevšední výlet. Aneb touto cestou se pokusíme zjistit, co se skrývá pod povrchem korejského auta a severské lodičky. Proč jich na silnici a na vodě nevidíme víc, když oba mají tak skvělý poměr cena/výkon? Není to tím, že žijeme v zajetí světa velkých “značek”, co nám dávají klapky přes oči a my musíme vlastnit to, co si kupuje soused? Nahlédněte pod povrch svých automobilových rozhodnutí a možná budete překvapeni. Fakt ještě potřebujete jen to, co vlastní soused, nebo věc značky o třídu lepší? Zkuste se odpoutat od masírky a budete mít jasno, že krása a výkon jsou ukryté někde úplně jinde.

V rámci naší soutěže s Mercedesem Benz Actros se ukáží první dvě divácké soutěžní posádky a nepovedou si špatně, přitom jedna bude ryze ženská. Čím to? Co se ukrývalo pod jejich křehkou ženskou slupkou, že zvládly takový kolos a bez předchozí zkušenosti konkurovaly vyježděným kamioňákům? Uvidíte v aktuálním pořadu AUTOSALON.

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat ani web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte, i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/a345f092526accbdbc0bf99c6eb5e0c220200615082204/481fa7a849fb2764bfc00dac9455503220200615082204/bdde9d

Klára Kotábová | externí konzultant odd.Marketingu a PR pro televizi Prima

E klara.kotabova@iprima.cz

 

Facebook komentáře