Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

Free2Move zařadí do své nabídky carsharingu v Paříži vůz Citroën Ami – 100% ëlectric

O2C_F2M_FR

Značka zajišťující mobilitu Free2Move, patřící do koncernu PSA, zařadí na jaře do své nabídky služeb sdílení automobilů v Paříži poslední novinku značky Citroën: Ami – 100% ëlectric, nekonformní kompaktní objekt mobility, který lze řídit od 16 let bez řidičského oprávnění.

Free2Move přidá na jaře do své nabídky vozů inovativní Ami – 100% ëlectric značky Citroën. Okamžitě rozpoznatelný Ami je objekt mobility zvláště vhodný do města. 100% elektrický, mimořádně kompaktní a pohodlný vůz umožňuje jízdu dvou osob komfortně sedících vedle sebe. Free2Move nabízí Ami v rámci carsharingu, bez řidičského oprávnění a od 16 let věku.

Ami bude k dispozici bez minimální doby pronájmu se dvěma tarify:

Bez předplatného stojí pronájem 0,39 € / min, 18 € za první hodinu (za následující hodiny 9 € / hod) a 60 € za den.

S měsíčním předplatným 9,90 € bez smluvního závazku stojí nájemné 0,26 € / min, 12 € za první hodinu (za následující hodiny 6 € / hod) a 40 € za den.

Bez ohledu na to, jak dlouhá je doba pronájmu vozu, vždy je automaticky aplikován nejvýhodnější tarif, např. od 46. minuty pronájmu, Free2Move uplatňuje sazbu, která je pro klienta výhodnější.

 

Free2Move, hlavní provozovatel sdílených služeb mobility v Paříži

Free2Move umožňuje přes mobilní aplikaci najít a rezervovat více než 500 elektromobilů v samotné Paříži, ale také v blízkých městech Issy-Les-Moulineaux, Vanves, Sèvres, Saint-Cloud a Saint-Mandé. Vozový park Free2Move, který je dostupný nepřetržitě, v současné době tvoří vozy Citroën C-Zéro a Peugeot i0n, v pětidveřových verzích a se 4 sedadly.

Po příjezdu do cíle může uživatel zdarma parkovat na autorizovaných parkovacích místech a na stanicích Autolib’ zobrazených v aplikaci Free2Move.

Pro optimální cestu přesně dle potřeb uživatele, je nyní zajištěn přístup také k celé řadě služeb mobility (skútry, jízdní kola, koloběžky, veřejná doprava atd.).

Citroën: Lenka Martinová / lenka.martinova@c-automobil-import.cz

 

Free2Move

Značka Free2Move, která byla vytvořena v září 2016, spojuje všechny služby nové mobility skupiny PSA, s cílem uspokojit celé spektrum dopravních potřeb svých soukromých a firemních zákazníků: aplikace pro cestování po městě, služby sdílení automobilů, krátkodobý pronájem, přístup k dobíjecím stanicím, správa vozového parku a dlouhodobý pronájem vozů různých značek.

Skupina PSA

Skupina PSA má jedinečné zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu a poskytuje inovativní mobilní řešení, která dokážou splnit očekávání všech zákazníků. Skupina PSA se se svými pěti automobilovými značkami – Peugeot, Citroën, DS, Opel a Vauxhall – a s různorodou nabídkou služeb konektivity a mobility, které nabízí značka Free2Move, hodlá stát předním výrobcem automobilů a preferovaným poskytovatelem služeb mobility. zákazníkům. Je jedním z průkopníků vozů se samočinným řízením a vysokou úrovní konektivity. Její aktivity zahrnují i financování (Banque PSA Peugeot Citroën Finance) a výrobu automobilového příslušenství (Faurecia). Více informací naleznete na groupe-psa.com/fr.

Mediatéka: medialibrary.groupe-psa.com / @GroupePSA

Podobné příspěvky

Mléčná čokoláda s lískovými ořechy

Afri

Neriskujte na železničních přejezdech, v létě hrozí únava či oslepení sluncem

Afri

Konec revolučního čínského dopravního prostředku?

Redakce

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady