Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůZajímavosti a události z Prahy 1Využijte nabídku práce v Praze

Využijte nabídku práce v Praze

Využijte nabídku práce v Praze

Stávající situace na trhu práce nutí firmy k tomu, aby hledaly zaměstnance všemi prostředky. Jedním z možných způsobů jsou pracovní portály. Pokud potřebujete vystavit například nabídku práce v Praze, jedná se o efektivní způsob. Proč?

Proč inzerce práce na pracovních portálech

Pracovní portály mají velmi široký záběr, svou nabídku práce můžete směrovat od Prahy po Ostravu. Díky internetu si svou cílovou skupinu najde prakticky vždycky, geograficky tedy nejste žádným způsobem omezeni.

Snaha o co nejpřesnější určení je na místě, teprve tehdy, konkrétně zadáte pracovní nabídku pro Prahu, můžete si být jisti, že je relevantní. Pracovních inzerátů se totiž koncentruje na těchto serverech velké množství. To může být náročné na třídění, proto musí inzerát obsahovat ta správná klíčová slova, podle kterých se návštěvník bude orientovat.

Inzerce práce

Pracovní portály stále využívá vysoký počet uživatelů internetu, existuje tak vysoká šance, že si vaší nabídky na práci v Praze někdo všimne. Jak ukazují statistiky, konkrétně je to až 75 %. Sociální sítě jsou oproti tomu v menšině, pro hledání nového pracovního místa se nevyužívají. Jednak slouží primárně k zábavě a řada lidí na nich stále profil vůbec nemá, jelikož jsou si vědomi toho, že by na nich trávili neúměrné množství času.

Jak najít nebo inzerovat práci na 123jobs.cz?

Portál 123jobs.cz nabízí nejen práci v Praze, ale i spoustu dalších nabídek. Všechny se ukrývají velmi přehledně na jednom místě, stačí si pouze zadat v rámci kritérií lokalitu a typ zaměstnání. Ihned poté portál vyfiltruje nejdůležitější nabídky.

Co když potřebuju nabídku třeba na práci v Praze naopak inzerce práce na web umístit? I v takovém případě vás uvítá jednoduché uživatelské rozhraní. Pracovní portál 123jobs.cz klade důraz na přehlednost také pro inzerenty. K tomu, abyste mohli inzeráty vkládat, vám stačí pouze registrace. Ta obnáší zadání e-mailu, jiné informace potřeba nejsou. Nikde tedy nebudete zveřejňovat žádné citlivé údaje. Následné vložení inzerce práce je potom velmi snadné.

Výhody používání inzertního portálu

Web 123jobs.cz patří k vyhledávaným a oblíbeným portálům, se svou nabídkou na práci v Praze či jiném městě tak máte vysokou šanci na nalezení vhodného uchazeče. Projekt stále expanduje a navazuje spolupráci s malými a středními firmami i pracovními agenturami. Jeho cílem je nabídnout co nejširšímu spektru uchazečů adekvátní pracovní uplatnění, ať již ve formě brigády nebo stálého pracovního postu.

Jednotlivé nabídky se navíc řadí nejen podle lokality a pracovní pozice, tedy například administrativa v Praze, ale také obecněji dle oborů. Na hlavní stránce webu se zároveň zobrazují souhrnně všechny inzeráty od konkrétních zaměstnavatelů. Každý inzerát je vystaven po dobu 30 nebo 60 dnů. Případné reakce na něj dostává inzerent rovnou do svého e-mailu. Více informací najdete na https://123jobs.cz .

Facebook komentáře

Sdílejte články