Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůZajímavosti a události z Prahy 1Mezinárodní škola Věda nabízí pro školní rok 2019/2020 několik volných míst!

Mezinárodní škola Věda nabízí pro školní rok 2019/2020 několik volných míst!

Mezinárodní škola Věda nabízí pro školní rok 2019/2020 několik volných míst!

Škola Věda – škola pro zvídavé a spokojené děti, s individuálním přístupem ke každému žáku.

Každý dobrý rodič si zaslouženě přeje, aby ve školském zařízení o jeho dítě bylo po všech stránkách dobře postaráno. „Právě toto se snaží plnit naše škola. Je pro nás směrodatné, aby se v této životní etapě, kdy se buduje základ, děti se cítily respektovaně a bezpečně“, říká zakladatelka školy Věda Alena Pinskaja, PhD.

Škola Věda je unikátní tím, že poskytuje kvalitní vzdělání dětem a mládeži různého věku, tj. od mateřské školky až po střední školu. Vzdělává v českém jazyce, ale je koncipována i na rozšířenou výuku dalších jazyků (zejména ruského a anglického).

„Snažíme se u dětí smysluplně podporovat přirozenou touhu po poznání a chuť se učit, rozvíjet u nich kritické myšlení, vést je k osobní zodpovědnosti, přátelství, toleranci a respektu vůči druhým“, pokračuje ředitelka školy.

Důraz je kladen na radost z poznávání a objevování, kde se všichni mohou navzájem inspirovat a podporovat v utváření zdravého sebevědomí a pozitivního přístupu. Optimizmus a sebedůvěra ve spojení s kvalitním vzděláním jsou skvělým základem pro dospělý život a významně pomáhají k dosažení životních cílů.

Vzhledem k menšímu počtu žáků ve třídách, je možné ke každému z nich přistupovat individuálně, s vhodnou motivací a s podporou využití vlastního potenciálu.  Každý žák si zde může zaslouženě zažít pocit úspěchu. Profesní i lidské kvality, osobní aktivita a zájem pedagogů přispívají k přátelské atmosféře a vlídnému prostředí ve škole.

Učitelé empaticky podněcují u dětí touhu po poznání. Důsledkem toho je uvolnění potenciálu dítěte a odstranění případných komplexů, prevence uzavření se do sebe či pocitu strachu. Dobrá pověst a prestiž školy není samozřejmostí.

Je za tím mnoho práce, ale hlavně důraz na atraktivní a zajímavou výuku, vstřícnost, vzájemná úcta, důvěra a partnerský přístup pracovníků školy k žákům a rodičům, sděluje ředitelka školy pí. Novotná.

To vše je možné nalézt v ZŠ Věda, Legerova 5, Praha 2, www.zsveda.cz.

PhDr. Iva Novotná, ředitelka školy, tel. + 420 777 820 507, novotna.zsveda@gmail.com

Facebook komentáře

Sdílejte články