Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiKrimiAgresivní ženy rušily noční klid

Agresivní ženy rušily noční klid

Agresivní ženy rušily noční klid

Strážníci pražské městské policie řešili dva případy zjevně opilých žen, které rušily noční klid. Oba případy byly předány příslušným správním orgánům k dalšímu opatření.
První případ zaznamenali ve čtvrtek strážníci z Útvaru psovodů společně s kolegy z Prahy 7. Když hlídky prováděly kontrolní činnost na Letenské pláni, kde právě probíhal pivní festival, všimly si zjevně opilé ženy, která rušila noční klid hlasitým křikem. Strážníci ji proto vyzvali k předložení dokladů. To však žena odmítla, začala být agresivní, strážníkům sprostě nadávala a vyhrožovala jim známostmi s ministrem vnitra, dalšími funkcionáři a také zveřejněním v tisku. Poté dokonce kopla služebního psa do náhubku a pokusila se členy hlídky napadnout kopy a údery pěstí. Strážníci proti ní zakročili a za použití donucovacích prostředků ji předvedli na Policii ČR. Sedmačtyřicetileté ženě bylo následně naměřeno skoro jeden a půl promile alkoholu v dechu. Jejím chováním se budou dále zabývat úředníci příslušného správního orgánu.
Druhý případ zaznamenali dnes nad ránem strážníci z Prahy 1. Autohlídka strážníků prováděla kontrolní činnost v ulici V Kolkovně, kde si všimla skupinky mladíků, kteří hlasitě zpívali. Strážníci zastavili a vyzvali skupinku, aby se s ohledem na noční hodiny ztišila. V té chvíli ke skupince přišla žena, která hlasitě křičela a mladíky polila šumivým vínem. Hlídka proto ženu vyzvala k prokázání totožnosti. I přes opakované výzvy strážníků třiatřicetiletá žena dále hlasitým řevem rušila noční klid a navíc začala být vůči hlídce agresivní. Protože se žena ani po několika výzvách neuklidnila, strážníci ji za použití donucovacích prostředků předvedli na Policii ČR. Celou věc budou dále řešit úředníci správního orgánu.

Co se dá dovézt z cest
Muž z Prahy 5 zavolal do Útulku pro opuštěná zvířata pražské městské policie, že se jeho dcera právě vrátila z dovolené v Indonésii a našla v batohu štíra.
Dnes dopoledne přijali zaměstnanci Útulku pro opuštěná zvířata pražské městské policie oznámení, že týkající se nálezu štíra. Muž z Prahy 5 jim sdělil, že se mu právě domů vrátila dcera, která byla na dovolené v Indonésii a při vybalování věcí našla v batohu štíra. Zaměstnanci městské policie si od dotyčného štíra ve sklenici od okurek převzali a převezli do útulku v Troji. Nyní se snaží zjistit, o jaký druh štíra se jedná.

ZDROJ:  MĚSTSKÁ  POLICIE

Facebook komentáře

Sdílejte články