Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiZprávy z PrahyZáštitu nad mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH převzal také Jan Hamáček

Záštitu nad mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH převzal také Jan Hamáček

Záštitu nad mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH převzal také Jan Hamáček

Záštitu nad mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH převzal také Jan Hamáček

Popularita i kvalita stavebního veletrhu FOR ARCH stále roste. Důkazem je další záštita, kterou v letošním roce veletrh získal. Největší stavební výstavu v Česku podpořil také Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Už šestou záštitu významného představitele české politické scény získal letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Po prezidentu České republiky Miloši Zemanovi, předsedovi vlády ČR Bohuslavu Sobotkovi, ministryni pro místní rozvoj Karle Šlechtové, ministru průmyslu a obchodu Janu Mládkovi a předsedovi Senátu Parlamentu České republiky Milanu Štěchovi se patronem dvacátého šestého ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH stal také Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny, Parlamentu České republiky.

Stavební veletrh FOR ARCH je rok od roku oblíbenější jak mezi návštěvníky, tak mezi vystavovateli. Do pražských Letňan každý rok zamíří desítky tisíc lidí. Letošní ročník FOR ARCH a jeho současně probíhající veletrhy FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA v době od 15. – 19. září.

Stavební veletrh FOR ARCH je v současné době největším a nejdéle probíhajícím stavebním veletrhem v České republice.

Facebook komentáře

Sdílejte články