Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiDopravaZačněte jezdit úsporně s Fiatem 500e

Začněte jezdit úsporně s Fiatem 500e

Začněte jezdit úsporně s Fiatem 500e

Nízké provozní náklady, parkování ZDARMA, nulové emise!

Verze elektromobilu Fiat 500e se vyrábí v Mexiku, ale opět se připravuje výroba v Itálii (továrna Mirafiori v Turíně). Firma Protech dováží Fiaty z Kalifornie nebo Vermontu (USA), kde se začaly prodávat z důvodu snížení emisí u ostatních modelů.

Pozor dne 10.10.2019 začíná akce na fiátky!

Redakce si Fiat 500e půjčila na 5 dní a byl to pro nás první zážitek s elektromobilem. Líbivá karoserie a sportovní doplňky auto v okolí vždy zviditelnily a také zrychlení na křižovatkách udělalo dojem na ostatní řidiče.

Obsluha Fiatu je jednoduchá, pohyb vozu určuje zapnutý knoflík na středovém panelu. Vše ostatní funguje stejně jako u každého auta.

Mechanické díly jsou shodné s ostatními Fiaty 500, a případné potíže pohonného ústrojí skoro vždy vyřešila aktualizace softwaru řídících jednotek, sdělil pan Michal Nešleha, obchodní ředitel firmy Protech . Elektrická verze Fiatu navíc disponuje prvky, které snižují odpor vzduchu, jako jsou difuzory na náraznících a malé křidélko nad zadním oknem.

Rádi bychom popřáli možnost všem řidičům si vyzkoušet pocit při řízení elektromobilu.  Velmi rychle si na vůz zvyknete a užijete si s ním spoustu zábavy. Tento vůz je především určen pro městský provoz a to i s ohledem na dojezd/180 km a také rychlost dobíjení baterky cca 3 hodiny (u dobíjecího stojanu) nebo 6-7 hodin v domácím prostředí.

Jestli ještě nemáte rozhodnuto a chtěli byste se v tomto voze projet, zkuste si vůz půjčit. Se službou RENT – TRY – BUY vám firma Protech v případně zájmu o následném zakoupení vozu, cenu pronájmu odečte z ceny. Firma Protech prodává  kromě vozů FIAT 500e  i BMW i3 a další značky.

dobijeci stanice cezNespornou výhodou je, že  pokud máte elektromobil, můžete v Praze parkovat v zónách pro rezidenty zadarmo (registrační značka EL). Nabídky mohou využít i mimopražští a dokonce i cizinci.

Švehlova 1900
106 00 Praha 10, CZ

+420 602 292 192
info@protech-e.cz

 

Facebook komentáře

Sdílejte články