Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyVýhodné slevy až 75% v OC Atrium Flora

Výhodné slevy až 75% v OC Atrium Flora

obchodni centrum Flora

Výhodné slevy až 75% v OC Atrium Flora

Povánoční slevy jsou v plném proudu a v obchodním centru Atrium Flora ulovíte ty nejlepší kousky za ceny snížené až o 75 % procent. Nakupte pro celou rodinu i pro své domácí mazlíčky. S aplikací Shopfun a s Programem výhod navíc vybrané zboží pořídíte ještě výhodněji.

obchody FloraV Atriu Flora již tradičně najdete po Vánocích opravdu výrazné slevy. Díky široké nabídce obchodů zde pořídíte vše: od stylového oblečení, obuvi a doplňků přes elektroniku či vybavení domácnosti po drogerii, hračky, knihy, laskominy pro vaše domácí miláčky a další. Pestrá paleta obchodů v Atriu Flora nabízí nepřeberné množství možností a v každé prodejně na vás čeká výhodná časově omezená nabídka.

Atrium Flora navíc svým zákazníkům poskytuje Program výhod. Zaregistrovat se do programu můžete v infocentru obchodního centra ve 2. patře anebo v aplikaci Shopfun, kterou si můžete jednoduše stáhnout do mobilu. Program výhod nabízí každé tři měsíce výjimečné slevy a nabídky pouze pro své členy. S aplikací Shopfun budete mít veškeré nabídky hned po ruce. Jejich aktuální přehled naleznete také na webových stránkách obchodního centra Atrium Flora.

Bližší informace najdete na www.atrium-flora.cz nebo na facebookových stránkách Atria Flora.

Adéla Kubaštová

adela.kubastova@double-u.cz

 

Facebook komentáře

Sdílejte články