Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

V Arkádách Pankrác začala zážitková výstava ze světa tajných agentů. Potrvá do 22. dubna

Maskování tajných agentů, vyluštění tajných šifer nebo průchod zamlženým tunelem si mohou od dnešního dne vyzkoušet návštěvníci obchodního centra Arkády Pankrác. Zážitková výstava „V zajetí tajných služeb“, která potěší malé i velké milovníky špionážních příběhů, zde potrvá do 22. dubna.

Při procházce obchodním centrem si na sedmi tematických stanovištích zájemci vyzkouší únikové triky, prohlédnou sledovací a šifrovací techniku nebo si vyzkoušejí, jak se filmoví i skuteční agenti maskují. Na výstavě jsou k vidění filmové rekvizity slavného agenta 007 Jamese Bonda, skryté výbušniny, tajný sklad nebo kancelář agenta.

Řadu technik, triků a intrik ze světa superagentů je možné prožít na vlastní kůži. „Zážitkové výstavy mají u návštěvníků velký ohlas. Aktuální výstava, která představuje triky a techniky tajných agentů, probíhala už v Německu, Maďarsku, Polsku a Turecku v obchodních centrech. Věřím, že se bude líbit i českým návštěvníkům všech věkových kategoriích a využijí možnost alespoň na chvíli se ponořit do světa tajných služeb,“ říká Denisa Gálová, ředitelka OC Arkády Pankrác. Po ukončení výstavy v Praze poputují exponáty do obchodního centra Olympia Brno.

Vstup na výstavu je zdarma.

Podobné příspěvky

Praha odměnila nejlepší jednotlivce i školy projektu KPBI

Šebík

Zahraniční obchod v květnu skončil v plusu

Afri

Jachtařka Veronika Kozelská Fenclová dnes začíná závodit v Ománu.

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady