Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy Doprava Internet Technika

Uber XL to je doprava pro celou rodinu

UBER XL

Stisknutím jediného tlačítka je možné objednat dostupnou a spolehlivou dopravu pro celou rodinu nebo skupinku přátel.

Praha – Uber v české metropoli nově nabízí jízdy pro skupinky až šesti osob. Ty rychle, spolehlivě a bezpečně sveze nová speciálně jim určená služba UberXL. Ocení ji především typicky větší rodiny, skupinky kamarádů cestou na koncert, manažeři, kteří při každodenních přesunech uvítají o fous větší prostor nebo prostě kdokoli na cestě z letiště nebo na nádraží s fůrou zavazadel.

UberUber XL může přijít vhod (a to nejen finančně) i přátelům nebo kolegům z práce, kteří by se jinak při cestě museli rozdělit do dvou standardních vozů. Tak například zatímco cesta z centra do pražské ZOO Uber XL přijde na přibližně 260 Kč, klasická služba Uber X by skupinku ve dvou autech vyšla na zhruba 320 Kč. Navíc i v případě Uber XL mohou cestující využít oblíbenou speciální funkci a pohodlně si rozdělit jízdné mezi sebou.

„Uživatelé, kteří by doteď například byli nuceni rozdělit se na dvě skupiny pro UberX, teď mohou ušetřit a podělit se o jízdné jednoho vozu UberXL,” říká Ash Kebriti, generální manažer Uber pro střední a východní Evropu, ke spuštění služby a dodává: „Od uvedení Uberu do Prahy před pěti lety jsme s růstem uživatelů služby zaznamenávali značný zájem o různá řešení pohotové a cenově výhodné dopravy, a proto neustále pracujeme na zlepšení a rozšíření možností v naší nabídce,“ dodává.

Skvělou funkcí, kterou službu dělá ještě atraktivnější, je i možnost, že uživatelé služby UberXL mohou také využít nástup jednotlivých osob na různých místech, když si před objednáním nastaví přesné místo zastávky.

Po spuštění služby UberXL mají tak nyní cestující v Praze možnost výběru již ze čtyř typů služeb: Uber X, Uber XL, Select a Black.

Tým Uber Česko/ jan.svehla@ogilvy.com

O společnosti Uber

Posláním Uberu je vytvářet příležitosti prostřednictvím pohybu. Začali jsme v roce 2010, abychom vyřešili jednoduchý problém: jak se spolehlivě a bezpečně svézt jediným dotykem tlačítka? O více než 10 miliard jízd později vytváříme spolehlivé produkty, aby se lidé dostali vždy tam, kam chtějí. Uber je platforma, která mění způsob, jakým se lidé, jídlo a předměty pohybují městy, a otevírá tak pro svět nové možnosti. Chcete-li se svézt, stáhněte si zdarma aplikaci Uber z App Storu nebo Google Play do svého smartphonu nebo se zaregistrujte na adrese uber.com/app. Více informací naleznete na webu https://www.uber.com/cities/.

Podobné příspěvky

Pozvánka do Botanické zahrady v Praze

Ilja Hynek

Je, nebo není Dotykačka firmou Andreje Babiše?

Redakce

Nové vedení Agrární komory ČR, prezidentem je Jan Doležal

Redaktor J.Hampl

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady