Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Tlouštíci na Prima FTV již 2.dubna ve 21.35

Ota Musil

Druhý díl pořadu Tlouštíci na Prima FTV: Ota Musil chce s dětmi trénovat fotbal, což při 180 kg půjde těžko. Pomůžou mu experti a najde v sobě dostatek silné vůle, potřebné pro změnu?

Ota MusilKaždý z osmi účastníků pořadu Tlouštíci si nese do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně pere. A také proto nehubne. Tým televize Prima, složený z renomovaných odborníků, nabízí trvalé vyřešení problémů. Jak si se svou situací poradí druhý statečný – Ota, sledujte premiérově již 2. dubna ve 21.35 na televizi Prima.

Jaký příběh najdete ve druhém díle? Ota Musil se na nás obrátil v době, kdy měl 33 let a vážil téměř 180 kilogramů. Jeho velkým problémem byla extrémní žravost a hektolitry sladkých limonád. Za týden dokázal vypít i 40 litrů coly! Měl ji i u postele a cukr si doplňoval během noci. K tomu se téměř vůbec nehýbal a za den zvládl ujít sotva pár kroků od autobusu k autu, od auta ke gauči a od gauče k lednici. Manželku Lucku nutil, aby mu podstrojovala a chystala dobroty. Život celé rodiny omezovala jeho obezita. Partnerský život šel pochopitelně stranou a zbyly jen hrozivě přibývající kila a tuk. Ota jako by se stal bezedným a nevěděl si se sebou rady. A prohlásil: „Je na čase s tím něco dělat, jenom doufám, že už není pozdě.“

Řidič autobusu Ota si od odborníků vyslechl, jak je na tom a co mu hrozí, pokud styl života nezmění: Vážné nemoci, cukrovka, infarkt, mozková mrtvice a smrt. A to nejspíš brzy. Ota se tedy začal bát o svůj život. Jeho zajetý životní styl se začal od základu měnit. Hlavní hrdina, který byl extrémně žravý, musel velké porce nezdravého jídla a sladkostí vyměnit za zdravé jídlo a vodu. A zatímco na začátku zvládl ujít sotva pár kroků, začal v průběhu pořadu trénovat s osobním trenérem. Otova cesta ke zdravému životnímu stylu byla ve znamení mnoha krizí. A po každé z nich přišly nové sliby, sázky a nové krize. Vášnivý fanoušek fotbalové Sparty Ota měl osm měsíců na to, aby změnil a zachránil svůj život. Obrovské porce tučného jídla bez živin musel nahradit pestrou a zdravou stravou. Součástí jeho režimu se stal pravidelný trénink ve fitku. A hlavně se musel naučit vážit si sám sebe a najít ztracené sebevědomí.

Zvládl Ota všechny krize? Našel ztracené sebevědomí? Přežil a nevzdal to? S jakou finální váhou končí? A jakou roli v jeho příběhu hráli Iva Kubelková, Jarda Jágr a Bořek Dočkal? Dívejte se na druhou epizodu pořadu Tlouštíci! V pořadu se mimo jiné dozvíte vše o slazených nápojích, a že ke zdravému životnímu stylu nepatří. Také jaké následky má hladovění a přejídání na hubnutí, jaké produkty pomáhají při hubnutí, jak posilovat pozitivní myšlení a motivaci a jak začít posilovat svoje sebevědomí.

Hned po každém dílu pořadu Tlouštíci mohou diváci sledovat navazující pořad Tlouštíci EXTRA, ve kterém se budou diváci moci seznámit s trendy ve zdravém životním stylu, dostanou přesné návody na dlouhodobé snižování váhy, ale také se dozvědí, kterým mýtům by rozhodně pozornost věnovat neměli. V každém dílu pořadu Tlouštíci EXTRA budou řešeny problémy, které zajímaly a trápily účastníka hlavní epizody pořadu.

Klára Kotábová | externí konzultant odd. marketingu a PR pro televizi Prima

E klara.kotabova@iprima.cz

Podobné příspěvky

Romantický novoměstský klavír 2014 5. koncert – „Mystika smyslů“

Afri

NAROZENINY OPERNÍHO TENORA LUKÁŠE MORAVCE

Šebík

MDA RIDE = LOVE RIDE

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady