Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahyStudio Jaroslava slaví 10 let úspěšné činnosti

Studio Jaroslava slaví 10 let úspěšné činnosti

Jaroslava-show

Studio Jaroslava slaví 10 let úspěšné činnosti

Drazí přátelé, nastává doba, kdy je nutné se radovat, znovu začít žít naplno, znovu začít slavit. Náš důvod  k oslavě je 10. výročí existence studia JAROSLAVA v Paláci LUCERNA /pod visícím koněm/. Je to 10 let společné tvůrčí práce, kdy vzniklo spousty modelů, kdy jsme vybírali z obrovské škály barev, materiálů, tvarů, vzorů.

Módní přehlídka Jaroslava ProcházkováEva Holubova jako modelka, navrharka Jaroslava ProchazkovaZabývali jsme se činností, která je jakoby nepodstatná, ale vlastně je nesmírně podstatná tím, že dělá náš život zábavnější, veselejší, radostnější.
Pravidelné slavnostní večery v Mramorovém sále, 2x fashion show ve Velkém sále Lucerny, půvabné modelky a v jejich čele vždy  krásná osobnost – Eva Holubová, Ivana Chýlková, Klára Cibulková, Světlana Nálepková, Nela Boudová, Klára Melíšková a další. Naposledy proběhla módní přehlídka aktuálně “o vás – bez vás” – tedy bez diváků a s povinnými rouškami. Jupí, zvládli jsme to!  Vznikl tak důležitý záznam doby a pro osvěžení vaší paměti:  https://www.youtube.com/watch?v=6nTe4zaKTpg.

K tomu, abychom spolu mohli oslavit 10. výročí – musíme začít prodávat. Vy musíte přestat nosit tepláky, župany, vytahané kulichy a začít si dělat radost barvami z nové kolekce  ...all you need is HOPE!  Jsou připraveny pro vás vstřícné podmínky. Pokud si zakoupíte 2ks, získáte 10% slevu, pokud koupíte 3ks, získáte 20% slevu, atd…Pak už nastává pouze blaženost po celém těle!

K oslavě patří dárek

Přikládáme rezervační systém, kde si můžete vybrat a zamluvit čas, který můžete strávit v mém showroomu v 1. patře, kde můžete hledat, hrabat, zkoušet, kombinovat dle libosti – to vše doplněné mým odborným vedením, či nikoliv, jak vám bude milo… Za vše, co si najdete, budete platit pouze 50% z původní ceny. Tato nabídka platí pouze první týden v červnu.

Těšíme se na vás  ve čtvrtek 28.5. od 11:00 do 19:00 ve studiu JAROSLAVA V PALÁCI LUCERNA /pod visícím koněm/. Dort rozřízne Světlana Nálepková v 16 hodin.

JAROSLAVA

Studio „JAROSLAVA” palác LUCERNA (pod visícím koněm) Vodičkova 36, Pha 1,
Webs: www.jaroslava.cz, Otevřeno: / Po-Pá/ 11-19,  Email: jaroslava@jaroslava.cz

Facebook komentáře