Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiTiskové ZprávyStarostka městské části Praha 3 vyzvala ředitele PČR OŘ Praha III k neprodlenému zajištění nelegálních herních zařízení

Starostka městské části Praha 3 vyzvala ředitele PČR OŘ Praha III k neprodlenému zajištění nelegálních herních zařízení

Starostka městské části Praha 3 vyzvala ředitele PČR OŘ Praha III k neprodlenému zajištění nelegálních herních zařízení

Starostka MČ Praha 3 Vladislava Hujová dnes, 17. 8. 2015, odeslala řediteli PČR OŘ Praha III, plk. Mgr. Bc. Ladislavu Hrdličkovi dopis. Jeho obsahem je důrazná žádost o neprodlené zajištění neoprávněně provozovaných herních zařízení v provozovnách v ul. Táboritská, Jana Želivského, Cimburkova, Koněvova a nám. Jiřího z Poděbrad.

Celkem se jedná o 36 kusů herních zařízení v pěti provozovnách v ul. Táboritská, Jana Želivského, Cimburkova, Koněvova a nám. Jiřího z Poděbrad. Na těchto adresách není obecně závaznou vyhláškou povoleno provozování loterií a jiných podobných her. Jedná se pravděpodobně o výherní hrací přístroje, interaktivní videoloterijní terminály, tzv. vědomostní kvízomaty a slevostroje.
Starostka Hujová se pozastavuje nad odlišným přístupem k nelegálním herním zařízením OŘ PČR v jednotlivých částech Prahy: „Dle informací, které poskytuje PČR na svých webových stránkách zajistili příslušníci hospodářské kriminality OŘ PČR Praha I v nelegální herně v Praze 6 třicet herních automatů. Domnívám se, že OŘ PČR III by mělo konat stejně razantním způsobem“.
Trestní oznámení o skutečnostech, které zakládají podezření ze spáchání trestného činu neoprávněného provozování loterie a podobné sázkové hry již starostka podala v součinnosti s Ministerstvem financí ČR minulý měsíc, a to dne 28. 7. 2015.

ZDROJ:PRAHA 3

Facebook komentáře

Sdílejte články