Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahySpolečnost MORIS design varuje: NEKUPUJTE PLAGIÁTY!

Společnost MORIS design varuje: NEKUPUJTE PLAGIÁTY!

Společnost MORIS design varuje: NEKUPUJTE PLAGIÁTY!

Společnost MORIS design, jenž je výhradním dovozcem multifunkčních kleští (multi-toolů) značek LEATHERMAN a svítilen LED LENSER do ČR a SR, patřím k firmám, jenž se rozhodly nekompromisně vystoupit vůči plagiátům svých výrobků, které v očích zákazníka kazí jejich dobrou image.

Za zcela zásadní krok tato společnost považuje certifikování maloobchodních prodejců, přičemž všichni její odběratelé disponují certifikátem potvrzujícím, že odebrané zboží pochází přímo od výhradního dovozce do ČR a SR, což si zákazník může snadno ověřit na webových stránkách společnosti: www.leatherman.cz a www.ledlenser.cz

Každé balení značek multifunkčních kleští LEATHERMAN a svítilen LED LENSER obsahuje „samolepku originality“ s unikátním desetimístním kódem, a návod na registraci, díky němuž je možné výrobek zaregistrovat na webech: www.letherman.cz/cs/registrace a www.ledlenser.cz/cs/registrace. Po zaregistrování zákazníci mailem obdrží záruční list s informacemi o zakoupeném produktu a o jeho záruce. Cílem společnosti MORIS design je, aby její zákazníci měli 100% jistotu, že nakupují originál a nejedná se o plagiát, nebo šedý dovoz.

Firma MORIS design si je velmi dobře vědoma vysoké kvality produktů, které dováží, jelikož na výrobky značky LEATHERMAN je výrobcem poskytnuta záruka 25 let a na výrobky značky LED LENSER záruka 5 let, což samo o sobě hovoří za vše.

LOGO LEATHERMAN

LOGO LED LENSER

 

 

 

 

Čtěte také: Recenze multitoolů Leatherman

 

 

Text:                                     Vít Hassan

Facebook komentáře

Sdílejte články