Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

SKIN UP anti-aging ultrazvukový nano spray.Revoluce v hydrataci pleti.

Co je to SKIN UP?

SKIN UP je inovativní elektronický přístroj velikosti menšího mobilního telefonu, který můžete mít celý den po ruce a během 30 vteřin osvěžit unavenou rozpálenou pleť jemnou chladivou mlhou.

Italská firma Phil Pharma SRL přišla s revolučním řešením, které aktuálně v Čechách představuje majitelka pražského Salonu Korunka paní Jana Petráková: „Pleť neustále potřebuje vodu, aby dokázala správně zachovat svou funkci“.

Jak SKIN UP funguje?

SKIN UP funguje na bázi ultrazvukové hydratace – zásobník na zadní straně naplníte sérem dle vlastního výběru, odsunete přední kryt, čímž se aktivuje ultrazvuková technologie. SKIN UP začne vytvářet proud jemné chladivé mlhy, který jen přiblížíte k obličeji. Technologie SKIN UP rozbíjí částice vody na jednotlivé molekuly a exponenciálně tím zvyšuje možnost absorpce aktivních látek, kterým tak umožní rychle proniknout do hlubších vrstev pokožky. Mlha je tak jemná, že ani v nejmenším nenaruší váš perfektní make-up.
Světová novinka SKIN UP dokáže během několika sekund obnovit hydrataci pleti, minimalizuje tvorbu vrásek a navrací pleti svěží a mladiství vzhled a dlouhodobě ji osvěží.
Stačí sáhnout do kabelky a použít SKIN UP kdykoliv se Vám zachce!

Jaká séra se do SKIN UP používají?

Do přístroje se používají speciální séra, která jsou jako jediná na světě vyrobena z kompletně ve vodě rozpustných přírodních ingrediencí. Tento koncept zajišťuje maximální anti-aging efekt a hydrataci pleti.

Aktivní základ séra je na přírodní bázi, jde o kyselinu hyaluronovou a silné antioxidanty kyselinu lipoovou a koenzym Q10, které pomáhají oddálit stárnutí kůže. Své pleti tedy přes den dodáváte stejné látky, jaké se k ní dostávají formou aplikace kvalitního krému. Ovšem s tím rozdílem, že SKIN UP séra můžete aplikovat i přes make-up a tak často, jak jen potřebujete, klidně i 5x denně. Své pleti tak zajistíte kompletní výživu a hydrataci po celý den. Zvýšenou pozornost hydrataci pleti by měl věnovat každý hlavně v létě – hydrolipidní film se působením slunečního záření ztenčuje a pokožka tak ztrácí schopnost buněčné obnovy. Epidermální buňky neustále potřebují energii, aby si zachovaly svou funkci, a proto je obzvláště důležité je dynamicky vyživovat. Aplikací aktivního základu SKIN UP přispějete k udržení vláhy uvnitř hluboko uložených buněk a dehydrataci pleti tak omezíte.

Pro koho je SKIN UP vhodný?

Pro všechny věkové kategorie a typy pleti, pro ženy i muže.

Ideální použití

Během celého roku min. 2x denně jako prevence proti stárnutí pokožky
Na dovolenou v létě – ochrana před slunečním zářením – dehydratací
Na cesty do auta – kdykoliv při pocitu únavy
Klimatizované prostory – okamžitá hydratace během 30 sekund
Pro muže – after shave, mohou použít jako vodu po holení
Pro modelky, moderátorky, herečky před líčením – Skin up vytvoří dokonalý podklad pro make up během 2 minut!
Na kteroukoliv část těla, krk, dekolt, ruce, nohy – fantazii se meze nekladou
Pro delší aplikace neexistují žádné kontraindikace, SKIN UP můžete používat kdykoliv se vám zachce!

Kolik SKIN UP stojí?

Dárková sada SKIN UP: 2 800 Kč
Obsahuje: ultrazvukový přístroj, ochranný obal, mikro USB nabíjecí kabel, plnící lahvičku a 2 x 50 ml anti-aging séra, která můžete po vypotřebování u své kosmetičky dokupovat samostatně.

Kolik stojí náhradní naplň?

Náhradní náplň 50 ml (různé vůně): 750 Kč a vydrží cca 4-6 týdnů

Jaké jsou typy náplní?

Růže s fíkem
Kokos
Santalové dřevo
Neutrální
Černý pepř

Na své si přijdou i muži, pro které je vyvinuto sérum s vůní černého pepře, které mohou použít po holení místo after shave. Do budoucna se vyvíjí speciální sérum na podporu růstu vlasu s obsahem keratinu a Panthenolu a mnoho dalších vůní.

SKIN UP je luxus a relaxace v jednom, přináší maximální komfort, potěšení a požitek.
Dokonalý koncept techniky a speciálního séra má mimořádné hydratační a omlazující účinky, které minimalizují tvorbu vrásek a působí proti předčasnému stárnutí. SKIN UP je správná volba pro všechny kteří si chtějí dlouhodobě zachovat svěží a mladiství vzhled.

Fotografie SKIN UP

SKIN UP je ultrazvukový přístroj velikosti menšího mobilního telefonu.

SKIN UP se dodává v reprezentativní dárkové kazetě, která obsahuje ultrazvukový přístroj, ochranný obal, mikro USB nabíjecí kabel, plnící lahvičku a 2 x 50 ml anti-aging séra.

ANTI-AGING séra mají obsah 50 ml vydrží cca 4-6 týdnů. Můžete vybírat z pěti vůní:
růže s fíkem, kokos, santalové dřevo, černý pepř a neutrální vůně.

skin-up-sada

Podobné příspěvky

Zdařilá premiéra e-208 na ECO energy Rally Bohemia

Afri

Svět trápí klesající porodnost, Česko není výjimkou

Afri

Praha vybrala pozemky pro výstavbu obecních bytů

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady