Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiZprávy z PrahySKIN UP anti-aging ultrazvukový nano spray.Revoluce v hydrataci pleti.

SKIN UP anti-aging ultrazvukový nano spray.Revoluce v hydrataci pleti.

SKIN UP anti-aging ultrazvukový nano spray.Revoluce v hydrataci pleti.

Co je to SKIN UP?

SKIN UP je inovativní elektronický přístroj velikosti menšího mobilního telefonu, který můžete mít celý den po ruce a během 30 vteřin osvěžit unavenou rozpálenou pleť jemnou chladivou mlhou.

Italská firma Phil Pharma SRL přišla s revolučním řešením, které aktuálně v Čechách představuje majitelka pražského Salonu Korunka paní Jana Petráková: „Pleť neustále potřebuje vodu, aby dokázala správně zachovat svou funkci“.

Jak SKIN UP funguje?

SKIN UP funguje na bázi ultrazvukové hydratace – zásobník na zadní straně naplníte sérem dle vlastního výběru, odsunete přední kryt, čímž se aktivuje ultrazvuková technologie. SKIN UP začne vytvářet proud jemné chladivé mlhy, který jen přiblížíte k obličeji. Technologie SKIN UP rozbíjí částice vody na jednotlivé molekuly a exponenciálně tím zvyšuje možnost absorpce aktivních látek, kterým tak umožní rychle proniknout do hlubších vrstev pokožky. Mlha je tak jemná, že ani v nejmenším nenaruší váš perfektní make-up.
Světová novinka SKIN UP dokáže během několika sekund obnovit hydrataci pleti, minimalizuje tvorbu vrásek a navrací pleti svěží a mladiství vzhled a dlouhodobě ji osvěží.
Stačí sáhnout do kabelky a použít SKIN UP kdykoliv se Vám zachce!

Jaká séra se do SKIN UP používají?

Do přístroje se používají speciální séra, která jsou jako jediná na světě vyrobena z kompletně ve vodě rozpustných přírodních ingrediencí. Tento koncept zajišťuje maximální anti-aging efekt a hydrataci pleti.

Aktivní základ séra je na přírodní bázi, jde o kyselinu hyaluronovou a silné antioxidanty kyselinu lipoovou a koenzym Q10, které pomáhají oddálit stárnutí kůže. Své pleti tedy přes den dodáváte stejné látky, jaké se k ní dostávají formou aplikace kvalitního krému. Ovšem s tím rozdílem, že SKIN UP séra můžete aplikovat i přes make-up a tak často, jak jen potřebujete, klidně i 5x denně. Své pleti tak zajistíte kompletní výživu a hydrataci po celý den. Zvýšenou pozornost hydrataci pleti by měl věnovat každý hlavně v létě – hydrolipidní film se působením slunečního záření ztenčuje a pokožka tak ztrácí schopnost buněčné obnovy. Epidermální buňky neustále potřebují energii, aby si zachovaly svou funkci, a proto je obzvláště důležité je dynamicky vyživovat. Aplikací aktivního základu SKIN UP přispějete k udržení vláhy uvnitř hluboko uložených buněk a dehydrataci pleti tak omezíte.

Pro koho je SKIN UP vhodný?

Pro všechny věkové kategorie a typy pleti, pro ženy i muže.

Ideální použití

Během celého roku min. 2x denně jako prevence proti stárnutí pokožky
Na dovolenou v létě – ochrana před slunečním zářením – dehydratací
Na cesty do auta – kdykoliv při pocitu únavy
Klimatizované prostory – okamžitá hydratace během 30 sekund
Pro muže – after shave, mohou použít jako vodu po holení
Pro modelky, moderátorky, herečky před líčením – Skin up vytvoří dokonalý podklad pro make up během 2 minut!
Na kteroukoliv část těla, krk, dekolt, ruce, nohy – fantazii se meze nekladou
Pro delší aplikace neexistují žádné kontraindikace, SKIN UP můžete používat kdykoliv se vám zachce!

Kolik SKIN UP stojí?

Dárková sada SKIN UP: 2 800 Kč
Obsahuje: ultrazvukový přístroj, ochranný obal, mikro USB nabíjecí kabel, plnící lahvičku a 2 x 50 ml anti-aging séra, která můžete po vypotřebování u své kosmetičky dokupovat samostatně.

Kolik stojí náhradní naplň?

Náhradní náplň 50 ml (různé vůně): 750 Kč a vydrží cca 4-6 týdnů

Jaké jsou typy náplní?

Růže s fíkem
Kokos
Santalové dřevo
Neutrální
Černý pepř

Na své si přijdou i muži, pro které je vyvinuto sérum s vůní černého pepře, které mohou použít po holení místo after shave. Do budoucna se vyvíjí speciální sérum na podporu růstu vlasu s obsahem keratinu a Panthenolu a mnoho dalších vůní.

SKIN UP je luxus a relaxace v jednom, přináší maximální komfort, potěšení a požitek.
Dokonalý koncept techniky a speciálního séra má mimořádné hydratační a omlazující účinky, které minimalizují tvorbu vrásek a působí proti předčasnému stárnutí. SKIN UP je správná volba pro všechny kteří si chtějí dlouhodobě zachovat svěží a mladiství vzhled.

Fotografie SKIN UP

SKIN UP je ultrazvukový přístroj velikosti menšího mobilního telefonu.

SKIN UP se dodává v reprezentativní dárkové kazetě, která obsahuje ultrazvukový přístroj, ochranný obal, mikro USB nabíjecí kabel, plnící lahvičku a 2 x 50 ml anti-aging séra.

ANTI-AGING séra mají obsah 50 ml vydrží cca 4-6 týdnů. Můžete vybírat z pěti vůní:
růže s fíkem, kokos, santalové dřevo, černý pepř a neutrální vůně.

skin-up-sada

Facebook komentáře

Sdílejte články