Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

6. ročník dětského dne a benefičního koncertu ,,Kdo má rád” proběhne v sobotu 11. června 2016

Dětský den

Rok se s rokem sešel a v romantických prostorách Top Hotelu Praha se uskutečnila již pošesté tisková konference k 6. ročníku dětského dne a benefičního koncertu „Kdo má rád“, který proběhne v sobotu 11. června 2016 v jižních Čechách na Martinském mlýně u Trhových Svinů. A tak tuto akci přišli podpořit zpěváci, kteří na akci zazpívají. Nechyběla nestárnoucí čarodějnická Saxana Petra Černocká, která dorazila se svým manželem Jiřím Pracným, zpěváci Sámer Issa a Martin France nebo moderátorka Markéta Mayerová, která celou akci moderovala a bude ji moderovat i na červnové charitě. Přijel i symbol Martinského mlýna vodník s čarodejnicí, kteří samozřejmě nebudou chybět i v pohádkovém lese.

Jako překvapení se přítomným hostům představil malý koník jménem Katríjn v.d. Meier plemene mini horse z Holandska. Je to asistenční kůň, který pomáhá lidem na vozíku nebo třeba slepým lidem a jeho um přišla představit ředitelka Helppes Zuzana Daušová. A tak všichni mohli vidět, jak roztomilý mini koník sundává třeba čepici nebo rukavice nebo naopak sbírá ze země brýle, mobil, telefon nebo zubní kartáček a tím se stal miláčkem všech přítomných. A potěší i děti na jihu Čech, neboť se dostaví na tento dětský den a benefiční koncert.

Z ostatních účinkujících, kteří na akci na charitativní akci dorazí bude například pěvecká legenda Yvetta Simonová nebo Milan Drobný, sesterská dvojice Martha a Tena Elefteriadu, muzikálový zpěvák Jiří Zonyga, neskutečně vitální legenda Josef Laufer, zpívající herečka Michaela Dolinová a nebo i slovenská zpívající legenda Marcela Laiferová a další.

Letošní výtěžek z koncertu bude již pošesté určen pro dětské a novorozenecké oddělení prachatické nemocnice a letos se konkrétně z financí pořídí pro děti do společenské místnosti stolky, židličky, hračky a vymalování dětskými motivy této místnosti.

V rámci celodenní akce se děti můžou těšit na pohádkový les s pohádkovými bytostmi a na plno dětských atrakcí, které jsou pro ně připraveny zdarma.

F

F2

F3

F5

f7

Podobné příspěvky

Soutěž YE Podnikatel roku zná svého vítěze! Hlásila se stovka adeptů

Ing. František Kudrna nabízí byt 5+1 v pražských Hodkovičkách za akční cenu

Afri

O víkendu 23.–24. 5. na českých vodách pokračovaly všechny lodní třídy v intenzivním závodění

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady