Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura v Praze Zprávy z Prahy

ROYAL uvedl 28. listopadu velkolepou show ve stylu Velkého Gatsbyho

Oslňující podívaná na nezapomenutelném večírku 20. let!

Praha, 28. listopadu, 2014 – Multikulturní podnik ROYAL tuto sobotu na svém jevišti poprvé uvedl dlouho očekávanou show inspirovanou legendárním obdobím Velkého Gatsbyho. Představení diváky zavede do magické atmosféry Ameriky 20. let, ale zároveň je rozproudí současnými světovými hity odkazujícími na toto slavné období, například od Fergie či Beyoncé. Nechte se vtáhnout do bujarého života bohatých a slavných za éry prohibice, jazzu a šampaňského. Oslnivý dobový večírek můžete díky ROYALu zažít i vy!

Show je inspirována slavným románem Velký Gatsby od Francise Scotta Fitzgeralda z roku 1925. Toto světové dílo odkrývá téma dekadence, idealismu, společenských změn a otřesů a resistence ke změnám a je poutavým portrétem „jazzového věku“ 20. let.

Příběh Velkého Gatsbyho se odehrává roku 1922 a jeho zpracování se stalo světovým fenoménem, který nadchl fanoušky po celém světě, ať už v knižní podobě, jako film nebo dokonce opera. Dnes představujeme jeho další podobu – interaktivní divadelní představení,“ vysvětluje Jean-Christophe Gramont, majitel podniku ROYAL. „Není náhodou, že jsme si vybrali právě období 20. let, kdy své dveře poprvé otevřel i náš podnik, který vznikl v roce 1929. Místo jsme plně zrekonstruovali a já jsem nadšen, že právě naše renovované dobové prostory přichází s touto jedinečnou show, díky níž mohou diváci zachytit autentickou atmosféru,“ dodává Jean-Christophe Gramont.

Hlavní hvězdou nové „divoké“ show je zpěvačka Uliana. Doprovází ji šest tanečníků, kteří vystupují na předních pražských pódiích, a dále vynikající stepař a umělecký akrobat. Okouzlující kostýmy, stylová hudba a celková výprava pak nabízejí jedinečný vizuální zážitek, díky němuž diváci zažijí nezapomenutelný dobový večírek. Hosté se nejen výborně pobaví, ale budou doslova vtaženi do děje. Zpěváci a tanečníci se v průběhu vystoupení pohybují mezi publikem a živě s ním komunikují.

Tím však jedinečný večírek nekončí! Pro milovníky tohoto období je vždy po představení připraveno další hudební překvapení v podobě DJ Electro Swing.

Jedinečná show ve stylu Velkého Gatsbyho vstupuje do světel reflektorů každý sobotní večer od 22h v prostorách podniku ROYAL na pražských Vinohradech. Vstup je možný již od 21h.

 

Podobné příspěvky

Víte, jak se cvičí vodící pes?

Afri

„Řídím, piju nealko pivo“ se společně s Besipem …

Šebík

ČEZ se rozhodl postoupit do další fáze přípravy těžby lithia na Cínovci

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady